Слухай онлайн
Cуспільство

В Україні стартував VІ конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить VІ конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти.

Номінації:

-​ веб-сайти сільських шкіл;

- веб-сайти міських шкіл;

- веб-сайти дошкільних закладів;

-​ веб-сайти позашкільних закладів;

-​ веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти.

Метою конкурсу є поширення інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів, батьків, учителів та адміністрації навчальних закладів, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність навчальних закладів України засобами Інтернету.

Головними критеріями для оцінювання є змістовне наповнення веб-сайтів, зручність їх використання, забезпечення можливості участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінюється за показниками в категоріях: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.

Додатково веб-сайти оцінюються в номінації «Вебометричний рейтинг».

Для участі у конкурсі необхідно на електронну адресу  contest@inau.ua подати заявку та анкету. Прийом заявок триватиме до 15 лютого 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ