Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

В Україні бум пропозицій нерухомості

За останні півроку кількість пропозицій нерухомості в Україні зросло майже на третину. Про це повідомляють аналітики сайту безкоштовних оголошень Slando, дослідивши ринок по всій країні.

Найбільше зростання кількості пропозицій комерційної нерухомості. У період з вересня 2013 по березень 2014 їх кількість зросла на 35,5%. Квартир на продаж стало на 31,5% більше. При цьому на вторинному ринку зростання склало 33,5%, а на первинному – 22%. Будинки на продаж стали виставлятися на 28% частіше, а земельні ділянки – на 20,5%. З них левова частка припадає на пропозиції в містах.

Зниження числа виставленої на продаж нерухомості спостерігається тільки в Криму, оскільки через ситуацію, що склалася там, немає можливості проводити операції купівлі-продажу.

Що стосується цін, то, виходячи із зазначеної вартості в оголошеннях, вони майже не змінилися. Немає в Україні передумов і для збільшення попиту на нерухомість.

Нагадаємо, раніше аналітики Slando повідомляли про активне зростання пропозицій елітної нерухомості в Україні. Так, починаючи з осені 2013 року число пропозицій квартир і будинків вартістю понад $1 000 000 виросла в шість разів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ