Слухай онлайн
Економіка

В Україну прибула перша партія американського вугілля

В ніч на 13 вересня о 02:15 год до перевантажувального комплексу ДП "Морський торговельний порт "Южний" пришвартувалось судно Ocean Ambitious. На борту балкера 62 тис. тонн енергетичного вугілля із США для ТЕС ПАТ "Центренерго".
фото із вільних джерел

Про це повідомив 5 канал із посиланням на прес-службу ДП "МТП "Южний".

Зазначено, що стивідори планують розвантажити його за три доби.

"ДП "Морський торговельний порт "Южний" впевнено виконує доручення Міністерства інфраструктури щодо прийому та відправки вугілля на українські ТЕС. На початку вересня ми завершили планову підготовку обладнання, адже у найближчий тиждень підприємство планує прийняти одразу чотири судна з вугіллям, загальним об’ємом понад 295 тисяч тонн: одне судно для "Центренерго", два судна для ДТЕК та одне для ТОВ "Єврореконструкція", – зазначив в.о. директора ДП "МТП "Южний" Віталій Жуковський.

Президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер прокоментував: "Сьогодні ми отримали гарну новину, що перша партія американського антрацитового вугілля вже в Україні. Співпраця компанії-члена Палати "Xcoal Energy & Resources" та ПАТ "Центренерго" – це визначний крок для розвитку українсько-американських торговельних відносин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ