Слухай онлайн
Cуспільство

В УКУ презентують посібник статевого виховання

31 січня 2007 року у Львові в Українському католицькому університеті відбудеться презентація чергового посібника для вчителя “Тіло – храм Святого Духа. Програма статевого виховання (17 – 18 років)”. Про це «Гал-info» повідомили у Департаменті інформації УГКЦ.
 У рамках презентації буде проведено семінар, присвячений актуальним питанням статевого виховання молоді. Презентація програми та семінар відбудуться під патронатом Комісії у справах катехизації при Патріаршій курії УГКЦ та Катехитично-педагогічного інституту УКУ.
„Турбота про християнське виховання дітей та молоді, яке включає статеве виховання, належить насамперед батькам і родині. Церква, як добра Мати, постійно дбає про християнське виховання своїх дітей, оскільки несе відповідальність за їхнє спасіння, — зазначено у вступі до програми „Тіло – храм Святого Духа”. — Тому й статеве виховання є теж турботою Церкви, яка вказує дорогу, допомагає тим, хто відповідальний за виховання. Статеве виховання є складовою цілісного процесу християнського виховання, а не окремою його частиною”.
Мета та завдання програми — допомагати батькам, катехитам, учителям християнської етики, підліткам та молоді у формуванні особистості на засадах християнської моралі, зокрема у сфері статевості як Божого дару; плекання чистоти серця й покликання до святості молодої людини в усіх аспектах її життя: соціальному, емоційному, інтелектуальному та духовному.
Програма „Тіло – храм Святого Духа” є доповненням до вже чинних програм християнського виховання, вона реалізується в недільних катехитичних школах, парафіях для катехизації дітей та молоді, центрах формування молодих сімей, католицьких школах; її також використовують як методичну допомогу під час викладання християнської етики в старших класах загальноосвітніх шкіл.
Програма статевого виховання складається з чотирьох підручників. У 2006 році було презентовано перший та другий, а 31 січня 2007 року відбудеться презентація третього. Четвертий підручник, присвячений батькам, зараз перебуває у стадії розроблення.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ