Слухай онлайн
Cуспільство

Валерій Фролов вважає матеріально-технічну базу Львівського інституту Сухопутних військ найкращою

Навчальна матеріально-технічна база Львівського інституту Сухопутних військ є найкращою порівняно з тими, що були створені за всю п’ятнадцятирічну історію Збройних сил України. Про це повідомив журналістам командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Фролов у рамках робочої поїздки до Західного оперативного командування.
 «Сьогодні концентрація на невеликих за обсягом, проте зосереджених в одному місці коштів Міністерства оборони України, дає можливість створити найсучаснішу навчальну матеріально-технічну базу для підготовки офіцерів тактичної ланки і об’єднати зусилля оборонно-промислового комплексу і військової освіти щодо забезпечення найсучаснішим обладнанням і програмним забезпеченням потреб навчального процесу», — зазначив Валерій Фролов. За його словами, вдалося скоординувати зусилля науковців і навчальних підрозділів Сухопутних військ у створенні власного програмного забезпечення їх бойової підготовки, командирської підготовки офіцерів, навчального процесу курсантів навчальних закладів Сухопутних військ.
Безпосередньо у Львівському інституті Сухопутних військ Національного університету «Львівська політехніка» впроваджено в навчальний процес вивчення будови бронетанкового озброєння і техніки, створено програмне забезпечення для моделювання бойових дій. У процесі створення єдиного вищого навчального закладу та вдосконалення його матеріально-технічної бази використані комп’ютерні технології, що дає можливість щороку економити кілька мільйонів гривень, які будуть залучені до інших програм діяльності Сухопутних військ Збройних сил України.
Командувач Сухопутних військ ЗС України наголосив, що офіцери, які відповідають за організацію бойової підготовки у військах, залучені на збори на базі Львівського інституту Сухопутних військ з метою вивчення методики бойової підготовки підрозділів Сухопутних військ, забезпечення та підтримання заходів безпеки на полігонах Збройних сил України. Про це «Гал-info» повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ