Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Велика Британія збільшить гуманітарну допомогу Україні на 40%

Велика Британія збільшить гуманітарну підтримку України на 40%. Кошти підуть, зокрема, на подальші проекти зі зміцнення миру, на підтримку постраждалих від конфлікту на Донбасі жителів та на розв'язання проблеми гендерно зумовленого насильства.

Про це повідомляє Євроінтеграційний портал, посплаючись на публікацію у Twitter державним Міністром Великої Британії з питань міжнародного розвитку Гаррієт Болдуін.

В межах дводенного візиту до України вона зустрілася з заступником Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Оленою Зеркаль.

"Ми обговорили спільні зусилля для полегшення людських страждань, спричинених російською агресією. Велика Британія, як і раніше, продовжує підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України, а також оголошує про підвищення на 40% гуманітарної підтримки", – написала Гаррієт Болдуін.

Візит державного Міністра Великої Британії з питань міжнародного розвитку до України присвячений зустрічам з представниками влади і громадянського суспільства з метою перевірки стану виконання проектів, що фінансуються Урядом Великої Британії на предмет поліпшення ситуації в гуманітарній сфері та у сфері боротьби з корупцією.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ