Слухай онлайн
Економіка

"Велике будівництво 2020": на Львівщині збудовано та реконструйовано 13 соціальних об’єктів

У Львівській області в рамках «Великого будівництва» завершено будівництво та реконструкція 13 соціальних об’єктів. Збудовано та реконструйовано 5 дитячих садочки, 5 шкіл та 3 спортивних об’єкта. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

На реалізацію таких проєктів було виділено у 2020 році 197,1 млн грн: з Державного фонду регіонального розвитку – 151,2 млн грн, з бюджетів органів місцевого самоврядування – 45,9 млн грн.

Дитячі садочки

Завдяки завершенню робіт у 5 садочках  було створено 425 нових місць для навчання дошкільнят та 137 робочих місць. В цілому покращено умови для 505 дітей.

1. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садочок) на 150 місць в смт. Великий Любінь Городоцького району Львівської області (будівництво)

В рамках «Великого будівництва» побудовано 2-поверховий дитячий садок. Утеплили фасад, улаштували покрівлю, підвели внутрішні та зовнішні інженерні мережі, придбали нове обладнання. Також побудували котельню та здійснили благоустрій територій.

В результаті будівництва створено 150 місць в дошкільному навчальному закладі та 38 робочих місць.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 51,3 млн грн.

2. Будівництво дитячої дошкільної установи в с. Рудники Миколаївського району Львівської області

В рамках «Великого будівництва» побудовано 1-поверховий дитячий садок. Утеплили фасад, влаштували покрівлю, під’єднали інженерні мережі, закупили обладнання та здійснили благоустрій території.

Створено 40 нових місць для навчання дошкільнят та 14 нових робочих місць.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 17,1 млн грн.

3. Будівництво дошкільного навчального закладу в с. Борщовичі Борщовицької сільської ради Пустомитівського району Львівської області

Побудували двоповерховий дошкільний навчальний заклад. Крім того, утеплили фасад та покрівлі, підвели інженерні мережі, здійснили внутрішні оздоблювальні роботи. Також закупили необхідне обладнання та здійснили благоустрій території.

75 нових місць для навчання дошкільнят та 18 нових робочих місць створено завдяки реалізації проєкту.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 31,9 млн грн.

4. Будівництво дитячого садка по вул. Сагайдачного в с. Зимна Вода, Пустомитівського району Львівської області. Коригування

Побудували двоповерховий дошкільний навчальний заклад. Крім того, утеплили фасад та покрівлі, підвели інженерні мережі, здійснили внутрішні оздоблювальні роботи. Також закупили необхідне обладнання та здійснили благоустрій території.

75 нових місць для навчання дошкільнят та 18 нових робочих місць створено завдяки реалізації проєкту.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 31,9 млн грн.

4. Будівництво дитячого садка по вул. Сагайдачного в с. Зимна Вода, Пустомитівського району Львівської області. Коригування

В рамках реконструкції утеплили фасад будівлі, провели зовнішнє оздоблення, улаштували покрівлю даху. В приміщенні замінили інженерні мережі, здійснили внутрішні оздоблювальні роботи, закупили необхідне обладнання, облаштували підлогу, встановили пожежну сигналізацію та блискавко захист. На території з’явились нові дитячі майданчики та огорожа.

В результаті реконструкції створено комфортні та безпечні умови для 80 дітей дошкільного віку, а також 25 нових робочих місць.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 16,3 млн грн.

Школи

Завдяки програмі «Велике будівництво» у 5 школах області створені зручні та безпечні умови для навчання 1903 учнів.

6. Створення регіонального центру сприяння здорового способу життя на базі НВК «СЗШ № 2 – гімназія» в м. Трускавець (реконструкція)

Завдяки реалізації проекту реконструйовано фасад з утепленням мінеральними плитами та покрівлю з влаштуванням шатрового даху; реконструйовано внутрішні інженерні мережі та збудовано мансардні приміщення.

Завдяки реконструкції створено 45 нових місць для навчання та поліпшено умови для навчання 905 учнів та роботи 85 педагогів.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 37,3 млн грн.

7. Будівництво ЗОШ I-III ступенів в с. Дубаневичі Городоцького району Львівської області

В рамках програми «Велике будівництво» завершено будівництво 2-поверхової будівлі школи з підвальними приміщеннями та будівництво котельні. Утеплено фасад, влаштовано шатровий дах, підведено внутрішні та зовнішні інженерні мережі. У приміщенні проведено оздоблювальні роботи та придбано сучасне обладнання.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 53,7 млн грн.

В результаті будівництва створено 108 нових місць для навчання та покращено умови для роботи 20 осіб персоналу.

8. Добудова школи та реконструкція системи опалення Викотівської СЗШ І-ІІІ ст. в Самбірському районі Львівської області

У школі добудували 4 класи та спортзал. Фасад нового корпусу утеплили, встановили покрівлю, проклали інженерні мережі. В діючому корпусі замінили систему опалення. Побудували нову котельню та здійснили благоустрій території. Придбали шкільні меблі, обладнання, інвентар для спортзалу.

В результаті добудови школи створено 80 нових учнівських місць та 5 нових робочих місць. Загалом в результаті реконструкції створено комфортні умови для безпечного перебування 250 дітей та 37 осіб персоналу школи.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 22,4 млн грн.

9. Реконструкція з добудовою Верхньосиньовидненської загальноосвітньої школи I-III ступенів Сколівського району Львівської області смт Верхнє Синьовидне вул.Грушевського, № 13

Побудовано новий 2-поверховий корпус школи завдяки чому створено 220 нових учнівських місць. Утеплено фасади та улаштовано покрівлю діючого та нового корпусів. Також на території школи побудовано теплогенераторну та господарську будівлю для зберігання шкільного автобуса. Для школи закупили обладнання та здійснили благоустрій територій.

Завдяки добудові нового корпусу та реконструкції діючого 420 учнів та 53 особи персоналу працюють та навчаються у комфортних та безпечних умовах.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 34,4 млн грн.

10. Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на вул. Річна, 1 в с. Бортятин Мостиського району Львівської області

У школі побудували спортивну залу, їдальню та майстерні. Реконструювали фасад, покрівлю та внутрішні інженерні мережі, здійснили внутрішні оздоблювальні роботи.

На території здійснили благоустрій.

Відтепер 220 учнів та 22 педагоги навчаються і працюють у оновленій школі .

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 40,3 млн грн.

Спортивна інфраструктура

Завдяки реалізації 3 об’єктів спортивної інфраструктури 4577 тис. мешканців Львівської області отримали змогу займатись спортом у зручних умовах

11. Влаштування спортивного покриття бігових доріжок і секторів та благоустрій прилеглої території Львівського державного університету фізичної культури за адресою у м. Львові, вул. Черемшини, 17 (реконструкція)

В рамках програми Президента України «Велике будівництво» завершено влаштування спортивного покриття бігових доріжок і секторів, здійснено благоустрій прилеглої території.

Відтепер 3 742 чоловіки населення можуть займатись активними видами спорту на оновленому спортивному майданчику

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 13,2 млн грн.

12. Реконструкція з влаштуванням мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту з встановленням тентового накриття КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури» за адресою: вул. Княгині Ольги, 1 у м. Львові

Завершено реконструкцію з влаштуванням мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту з встановленням тентового накриття.

Проєкт має вплив на 415 студентів Львівського училища фізичної культури.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 8,0 млн грн.

13. Реконструкція існуючого спортивного майданчика у мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту КЗ ЛОР «Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут по вул. Пасічна, 68 у м. Львові

Відтепер 420 учнів ліцею можуть займатись різноманітними видами спорту на новому мультифункціональному майданчику для занять ігровими видами спорту.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 1,9 млн грн.

Проєкти на Львівщині, які будуть завершені у 2021 році

У Львівській області до програми «Велике будівництво 2020» було включено 16 об’єктів. Всі розпочаті проєкти будуть закінчені у 2021 році.

  • Добудова Новокропивницького НВК І-ІІІ ст. та спортивного залу із застосуванням енергозберігаючих технологій в селі Новий Кропивник Дрогобицького району Львівської області – будівельна готовність об’єкта 56% станом на 31.12.2020.
  • Реконструкція спортивного ядра та трибун стадіону Буської ДЮСШ в м. Буськ по вул. Київська, 15 Львівської області – будівельна готовність об’єкта 89% станом на 31.12.2020.
  • Реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» в м. Червонограді Львівської області – будівельна готовність об’єкта 97% станом на 31.12.2020

 Як розповіли у департаменті економічної політики наразі формується перелік об’єктів Великого будівництва, які реалізовуватимуть цьогоріч.

 «Окрім соціальної інфраструктури, у 2021 році Програма  включатиме й проекти економічного розвитку регіонів. Вони будуть спрямовані на створення нових робочих місць та розбудову інфраструктури під залучення інвестицій. Важливим чинником буде відповідність об’єктів сучасним вимогам інклюзивності»,-  додали в департаменті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ