Веслувальник Віталій Верегес виборов бронзу етапу Кубку світу

В Угорщині триває перший етап Кубку світу з веслування на байдарках та каное. Спортсмен Львівської школи вищої спортивної майстерності Віталій Вергелес 15 травня виборов бронзу на дистанції 500 м з Андрієм Рибачком у каное-двійці, - інформує пресслужба Управління молоді та спорту Львівської ОДА.
Віталій Вергелес (ліворуч) і Андрій Рибачок (праворуч)

У кваліфікаційному заїзді Віталій та Андрій фінішували другими, поступившись угорцям, які й отримали право напряму вийти у фінал. У півфіналі українська двійка каноїстів фінішувала першою у своєму заїзді, а в вирішальному запливі поступилась іспанцям та угорцям.

Завтра Віталій також позмагається за медаль на дистанції 200 м у каное-двійці мікс з Анастасією Четверіковою. Загалом Україну на змаганнях представляє команда з 29 осіб.