Веслування: українці одержали дві перемоги на КС

У португальському Монтемор-у-Велью відбувся перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Українці неодноразово піднімалися на п'єдестал пошани в рамках першого змагального дня. Про це повідомляє XSport.

Український тандем байдарочників Ігор Трунов - Іван Семикін завоював «золото» на дистанції 500 метрів, випередивши головних фаворитів і найближчих переслідувачів угорців. Переможцями свого заїзду також стали Олег Кухарик та Віталій Цуркан, яким не було рівних на дистанції 1000 м. Українці випередили угорських веслярів на 2 секунди, а фінів - на 3.

Срібними призерами в Португалії стали каноїсти Тарас Міщук та Дмитро Янчук, які поступилися 2 секунди кубинському дуету. «Бронзою» змагань задовольнялася Людмила Лузан, яка на каное-одиночці на дистанції 500 м поступилася майже 4 секунди угорці Віраг Балі, що стала чемпіонкою.