Слухай онлайн
Економіка

Відновлено пільги з ПДВ щодо операцій по закупівлі автомобілів для інвалідів

Змінами до закону «Про податок на додану вартість» відновлено пільги з ПДВ щодо операцій по закупівлі автомобілів для інвалідів. Про це повідомляє відділ зв’язків із громадськістю ДПА у Львівській області.
 Законом України від 14 грудня 2006 року №463-V внесено зміни до статті 5 Закону України “Про податок на додану вартість”. Зокрема, цим законом передбачено відновлення пільг з ПДВ щодо операцій по закупівлі автомобілів для інвалідів, оплата вартості яких здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету. Поставка товарів спеціального призначення для інвалідів, у тому числі легкових автомобілів для інвалідів, з їх оплатою за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів здійснюється за переліком, установленим Кабміном.
Крім цього, звільнення від оподаткування, встановлені цим законом, не поширюються на операції з поставки товарів у митному режимі імпорту або реімпорту (крім випадків, зазначених у підпункті 5.1.7 пункту 5.1 та пункті 5.3 цієї статті) та поставки підакцизних товарів (крім легкових автомобілів для інвалідів, згідно з підпунктом 5.1.4 пункту 5.1 та товарів згідно з пунктом 5.3 цієї статті).
Як повідомляють податківці, цей закон набрав чинності з 1 січня 2007 року.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ