Слухай онлайн
Економіка

Відомий польський взуттєвий бренд планує відкрити в Україні близько 50 магазинів

Компанія Adler International, яка розвиває мережу франчайзингових магазинів взуття CCC, продала частину магазинів в Польщі і планує на ці гроші розвивати в Україні мережу магазинів по франшизі під брендом CCC. Про це повідомила прес-служба компанії.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті CCC, Adler International продав ритейлеру 41 магазин під брендом CCC в Польщі за 506,9 млн грн.

"Відповідно до угоди, продавець Adler International має намір використати частину коштів, отриманих від продажу торговельної мережі, на прискорення розширення франчайзингових магазинів CCC в Україні і до 2021 року відкрити 50 нових магазинів CCC", - йдеться в повідомленні.

Згідно з ним, валовий прибуток торгової мережі в 2017 році склав 136,9 млн грн.

Як повідомляють локальні ЗМІ, компанії уклали угоду 11 квітня. За інформацією CCC, угода є наступним етапом реалізації стратегії CCC S.A. Capital Group з розвитку мережі продажів.

Як повідомлялося раніше, ТОВ "ЦЦЦ Україна" (Львів), що розвиває в Україні мережу взуттєвих магазинів польського бренду CCC, заявило про плани відкрити до 15 нових торгових точок в Україні в 2018 році.

На даний момент в Україні працює 8 магазинів компанії ССС.

Варто відзначити, CCC Group - один з найбільших гравців ринку взуття в Центральній Європі. До кінця 2017 року у мережі магазинів ССС працює майже 900 торгових точок в 16 країнах Європи.

Діло

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...