Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

Військові медики опанували новий щабель у галузі щелепно-лицьової хірургії

Тепер складні операції, які виконувалися за кордоном, можна зробити в Україні.
Фото: Тарас Грень

Ще кілька років тому українських воїнів із подібними пораненнями відправляли на операцію та лікування лише за кордон. Звісно, це викликало чимало проблем. Однак українська військова медицина не стоїть на місці і постійно розвивається. Тепер хірурги одного з військових шпиталів, що розташований на теренах західної України, виконують операції з реконструктивної хірургії з використанням вільних м'язево-кісткових флипів на судинній ніжці.

- Для проведення операцій такого рівня потрібно мати кілька складових, - поділився начальник відділення щелепно-лицьової хірургії підполковник медичної служби Микола Синюк. – Зокрема підготовлений персонал та відповідну сучасну медичну апаратуру. Зараз у нашому шпиталі є все. Це дозволяє нам проводити операції високого ступеня складності. 

За словами Миколи Володимировича, тепер українські Герої, які отримали мінно-вибухові поранення обличчя, матимуть якісне медичне забезпечення в Україні. І наші військові хірурги зроблять все, щоб відновити не лише можливості добре пережовувати їжу та чітко артикулювати звуки, але й забезпечити належну естетику в щелепно-лицьовій хірургії.

- Ми робимо все, щоб розвивати українську військову медицину, зокрема в галузі щелепно-лицьової хірургії, - наголосив підполковник медичної служби Микола Синюк. – Адже наші воїни повинні отримувати лише якісну медичну допомогу, незважаючи на складність поранень. 

Тарас Грень

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ