Слухай онлайн
Культура

ВНЗ перевіряють дані вступників

У ДП «Інфоресурс» зосереджені на питаннях проведення адресного розміщення держзамовлення, - Освіта.ua.

Міністерство освіти звернулось до приймальних комісій вишів з вимогою перевірити дані заяв вступників. Відповідний лист підписаний заступником міністра  Юрієм Рашкевичем.

У відомстві повідомляють, що ДП «Інфоресурс» та розробники програмного забезпечення Єдиної державної електронної бази з питань освіти наразі повністю зосереджені на питаннях проведення адресного розміщення державного замовлення.

У зв'язку з цим, вищим навчальним закладам необхідно невідкладно перевірити дані заяв вступників. У відомстві зазначають, що для більш зручного виявлення окремих невідповідностей додано функцію «Перевірка внесених заяв».

Також МОН просить вищі навчальні заклади невідкладно перевірити дані конкурсних пропозицій. Для більш зручного виявлення окремих невідповідностей у системі додано функцію «Перевірка конкурсних пропозицій».

«Особливо звертаємо увагу на неможливість включення до адресного розміщення державного замовлення конкурсних пропозицій без встановлення максимальних або загальних обсягів державного замовлення, квот 1 а також квот 2, квот 3 (у визначених випадках)», - наголосили у Міносвіти.

За інформацією відомства, інші питання до оприлюднення результатів адресного розміщення державного замовлення розглядатись не будуть.

Як відомо, не пізніше 12 години 1 серпня 2017 року у кожному вищому навчальному закладі за кожною спеціальністю мають бути сформованірейтингові списки вступників, рекомендованих до зарахування на навчання.

Освіта.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ