Слухай онлайн
Економіка

Виконавчий комітет прийняв рішення про зміни до бюджету Львівської МТГ

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення ʺПро схвалення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рікʺ, та ʺПро внесення змін у додаток 2 до рішення виконавчого комітету від 18.12.2020 № 1186ʺ. Про це повідомили 21 квітня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

ʺУ зв’язку з карантином, у нас відмінені пільги на перевезення. Відповідно наші перевізники не отримали відповідні кошти як компенсацію з бюджету, яка передбачена. Але заробітну плату їм необхідно платити. Тому пропонується перенести кошти із загального фонду, які передбачені на компенсацію, у бюджет розвитку, щоб допомогти виплати заробітну плату перевізникам.

Це питання погодила бюджетна комісія, і тепер його завтра буде розглядатися сесіяʺ, - доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики.

Щодо рішення ʺПро внесення змін у додаток 2 до рішення виконавчого комітету від 18.12.2020 №1186ʺ, то за словами Олега Іщука, у зв’язку з тим, що Львів має подавати розмір граничного боргу у міністерство фінансів, а зараз кожного дня збільшується курс валют, запропоновано збільшити доходи бюджету на 2022-2023 року на 24 млн грн за рахунок продажу майна і землі.

ʺАле, зрозуміло, що бюджет на 2022-2023 рік будемо приймати так, як нам покаже час і цифриʺ, - додав Олег Іщук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ