Слухай онлайн
Cуспільство

Виконком заборонив магазин ритуальних послуг в квартирі

Сьогодні, 10 січня, виконавчий комітет скасував розпорядження голови Личаківської районної адміністрації, яким було надано дозвіл на реконструкцію квартири №1 на вул. К. Левицького, 100 під магазин-салон з влаштуванням дверного прорізу на місці віконного отвору та встановлення котла опалення, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Нагадаємо, квартира №1 в будинку №100 на вул. Левицького є у приватній власності. Інші мешканці цього будинку неодноразово звертались зі скаргами на магазин ритуальних послуг, тому наказ департаменту житлового господарства про використання квартири в нежитлових цілях був скасований, справа передана в суд та, після рішення суду, до виконавчої служби, яка повинна зобов’язати власників використовувати квартиру за призначенням – для проживання.

Відтак, як ідеться в інформаційній довідці до проекту рішення, станом на сьогодні рішення суду не виконане, а в квартирі надалі продовжується зберігання та торгівля товарами ритуальної атрибутики. Тому для припинення торгівлі потрібно демонтувати вхідні дверей зі сторони вулиці, що влаштовані на місці віконного отвору із приведенням квартири до попереднього стану. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ