Слухай онлайн
Економіка

Виконком затвердив рішення щодо конкурсу з визначення перевізників побутових відходів

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення "Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Львівської міської територіальної громади". Про це повідомили 25 червня Гал-інфо у песслужбі ЛМР.
Фото ЛМР

"Це рішення нам дає можливість розпочати процедуру підготовки до конкурсу, утворити конкурсну комісію і розробити та затвердити конкурсну документацію, та провести конкурс.

Ми вказуємо також перелік населених пунктів Львівської МТГ, у яких плануємо провести конкурс", - доповів Зеновій Гладун, в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами.

У положенні про проведення конкурсу будуть прописані конкурсні вимоги щодо учасників. Зокрема, за пропозицією членів виконавчого комітету, необхідно прописати вимоги так, щоб ті перевізники, які є недобросовісними та були зафіксовані у скандалах з вивезенням сміття, не могли брати участь у конкурсі.

Як зауважила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, коли у ЗМІ з’являлася інформація про те, що було зафіксоване незаконне висипання нібито львівського сміття, цю інформацію перевіряли, проводили службове розслідування. У більшості випадків такі факти не підтверджуються.

"Якщо інформаціє підтверджується, то приймають відповідні рішення. Тому у конкурсній документації усі нюанси будуть прописані", - зазначила Ірина Маруняк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ