Виступаючи за Азербайджан, українські спортсмени добряче заробили

Виступаючи за збірну Азербайджану на І Європейських ігор у Баку, українські спортсмени зі своїми тренерами добряче заробили.

В Азербайджані опубліковані суми премій, які отримають чемпіони та призери Європейських Ігор, що завоювали медалі для країни-господарки Ігор. Як повідомляє ресурс sportbox.az, на премії спортсменам і тренерам Республіка Азербайджан витратить більше 8 млн манатів (обмінний курс $ 1 = 1,04 манатів).

На Європейських Іграх Азербайджан зайняв друге місце в медальному заліку, завоювавши 56 нагород - 21 золоту, 15 срібних, 20 бронзових.

У числі азербайджанських медалістів - 13 колишніх українців, зокрема, найрезультативніший спортсмен збірної Олег Степко, який виграв 5 нагород  у спортивній гімнастиці, в тому числі 2 золота.

Заробітки колишніх українців в Азербайджані:

Олег Степко, спортивна гімнастика, золото, два срібла, бронза. 560000 манатів (225 000 +120 000 +120 000 +75 000 + близько 20 000 за бронзу в команді) ($ 534 000)

Ірина Зарецька, карате, золото. 225 000 манатів ($ 214 550)

Марія Стадник (на фото), боротьба, золото. 225 000 манатів ($ 214 550)

Валентин Дем'яненко, веслування на каное, срібло. 120000 манатів ($ 114 400)

Ростислав Пєвцов, триатлон, бронза 75000 манатів ($ 71 517)

Наталія Синишин, боротьба, бронза. 75000 манатів ($ 71 517)

Павло Пахнюк, спортивна гімнастика, бронза в команді. Близько 20 000 манатів ($ 19 000)

Яна Алексєєва, бокс, бронза. 75000 манатів ($ 71 517)

Анна Алімарданова, бокс, бронза. 75000 манатів ($ 71 517)

Нагадаємо, українські спортсмени отримають за Європейські Ігри державні премії за аналогією з чемпіонатами Європи: 25 000 гривень за золото, 20 000 гривень за срібло, 12 500 за бронзу.