Слухай онлайн
Культура

Вийшов другий трейлер фільму «Номери» режисерів Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва

Художній фільм «Номери», що був створений за однойменною п'єсою Олега Сенцова, розповідає про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю.

Десять героїв вже звикли бігти по колу та робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їхні закони.

Світова прем’єра фільму відбулась у лютому 2020 року в межах програми Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю (Berlinale) за участю творчої команди. Стрічка отримала схвальні відгуки від почесних гостей та критиків, які особливо відмічають талановиту акторську гру та лякаючу пророчу актуальність подій фільму в сучасному світі.

«У нас є міжнародний постер, з яким ми представили фільм на Берлінському кінофестивалі, але нам було важливо зробити українську версію з чудовими акторами, які взяли участь у зйомках. Ми неймовірно пишаємось співпрацею з ними усіма. Це й відомі актори Віктор Жданов та Віктор Андрієнко, молоді, але вже впізнавані Максим Девізоров та Марія Смолякова, зірки серіалу “Перші ластівки”, юний талановитий Євген Лебедин, наймолодший член нашої творчої команди», - продюсерка фільму Анна Паленчук.

Над постером працювала Марія Федюк, авторка постерів для українських телевізійних шоу «Україна має талант», «МастерШеф», «Х-Фактор», та художніх прокатних фільмів «Ціна правди», «Черкаси», а також міжнародної версії постера до фільму «Захар Беркут», режисером монтажу трейлеру виступив Віктор Маляренко.

Відсьогодні трейлер фільму «Номери» також можна побачити у кінотеатрах перед показами Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів.

У широкий прокат фільм «Номери» виходить 19 листопада.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ