Слухай онлайн
Cуспільство

Яворівська ЦРЛ розриває незаконні угоди на ремонт хірургічного відділення

Як повідомили 22 квітня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, Яворівська центральна районна лікарня розриває договори на капітальний ремонт хірургічного відділення з ТОВ "Гарнобуд".
Фото: Львівська ОДА

Вони були укладені з порушенням ЗУ «Про публічні закупівлі». Розірвання незаконних угод стало можливим завдяки втручанню у ситуацію Львівської ОДА.

Як пояснив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик згідно з частиною 7 ст. 2 редакції Закону України «Про публічні закупівлі», чинного на момент підписання угоди, замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів. Натомість медичний заклад уклав чотири закупівлі, які стосуються єдиного предмету - хірургічного відділення Яворівської ЦРЛ.

«Ми дякуємо громаді, представникам медіа, усім тим, хто долучається до контролю законності проведення закупівель та сигналізує про наявні порушення. Натомість ми докладаємо максимум зусиль для оперативного реагування на них», - зазначив Андрій Годик.

Також він додав, що в час карантину, першочерговими завданнями держави та медичних закладів зокрема, мають бути заходи спрямовані на боротьбу із коронавірусною інфекцією.

«Ремонтувати хірургічне відділення однозначно потрібно, проте первинним є забезпечення всім необхідним в частині протидії коронавірусній інфекції, перш за все засобами захисту для медичних працівників тощо», - наголосив Андрій Годик.

Зазначимо, що Яворівська ЦРЛ підписала договори з ТОВ «Гарнобуд» 18 квітня. Усі закупівлі проведено за процедурою звітування про укладений договір, тобто без конкурсу, за день до вступу в силу змін до ЗУ «Про публічні закупівлі». З 19 квітня лікарня повинна була б провести так звану спрощену закупівлю, в якій могли б взяти участь й інші учасники.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");