Слухай онлайн
Cуспільство

Йдіть ви нах*р, ми вас не знаєм - Kozak System випустили антиросійський маніфест

Український гурт Kozak System випустив відео на пісню "На*уй маніфест", в якій з використанням нецензурної лексики звертається до російського агресора.

"Там не можна інші слова застосувати, інакше не буде досягнуто результат. - говорить учасник гурту Kozak System Володимир Шерстюк, написала Gazeta.ua.

"Ми цю пісню готували. Ми думали чи запІкати наше пряме звернення до так званих "братів зі сходу" чи ні, але зустрівшись з нашим другом Лесем Подерв'янським, який на всю Україну озвучив нашу національну ідею, яку можна почути у пісні, ми подумали, не будемо манернічати, нехай йдуть звідки прийшли. Якщо ви поспілкуєтесь з матерями воїнів, які зазнали каліцтва, з родинами, які втратили батька чи сина, і кінця краю не має цієї агресії, думаю кажучи "йдіть ви на*уй, це дуже м'яке звернення до цієї мерзоти, - говорить учасник Kozak System Іван Леньо в інтерв'ю Gazeta.ua.

"Я вкладаю меседж, не на схід направлений, росіян, а всередину кожного українця. Вже прийшов час позбутися внутрішнього рабства. Кожний українець свідомий має знищити в собі маленького москаля, не надбання російської культури, не Гребенщикова, Чехова, Макаревича, Кончаловського - ні, а рабську складову, яка за 350 років зайшла на клітинному рівні в українців", - додає Володимир Шерстюк.

Нагадаємо, 27 березня музична формація KOZAK SYSTEM  презентує другий номерний альбом "Живи і Люби". Презентація відбудеться в рамках нового рок-шоу  "Наш МАНІФЕСТ" в Києві.

Рок-шоу складатиметься з двох частин:  спочатку на сцену вийде Сергій Жадан із ска-панк  гуртом з Харькова "Собаки в космосі".  Після дружнього виступу  Жадана,  розпочнеться концерт-презентація українського гурту KOZAK SYSTEM.   Шалено  драйвова і   насправді жива команда  зіграє  велику програму, складену із нових та старих пісень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");