Слухай онлайн
Cуспільство

З клінічної лікарні відновного лікування планують зробити ортопедичний реабілітаційний комплекс

Головне управління охорони здоров’я зараз працює над створенням єдиного на Правобережній Україні ортопедичного реабілітаційного комплексу, у який реорганізують лікарню відновного лікування, – про це сьогодні під час прес-конференції повідомив начальник головного управління охорони здоров’я Ігор Герич.
За його словами, комплекс планують розмістити у госпіталі інвалідів та репресованих, що у Винниках, оскільки він має добру інфраструктуру, окрім того, у госпіталі знаходяться два ортопедичні відділення, єдині у Львівській області, а в Львівській обласній лікарні відновного лікування є спеціалісти для проведення ортопедичних операцій. В ортопедичному комплексі буде збережено усю систему лікування, яка була у Львівській обласній лікарні відновного лікування.
Нагадаємо, конфлікт довкола лікарні відновного лікування триває майже рік. Вимоги, які ставить колектив лікарні відновного лікування до обласного управлінням охорони здоров’я, до ЛОДА, до обласної ради: припинити процес ліквідації Львівської комунальної обласної лікарні відновного лікування, як першої  такої лікарні у Львові та єдиної мережі закладів відновної медицини на Львівщині; повернути безпідставно відібране у лікарні приміщення на вул. Короленка, 9, у якому заклад перебував упродовж 60 років; звільнити з посади головного лікаря Ярослава Шевчука, який став співучасником та виконавцем афери з позбавленням лікарні приміщення на Короленка; провести службове розслідування і покарати винних у незаконному відчуженні будівлі на вул. Короленка, 9; видати представнику профспілкової організації лікарні ухвалу апеляційного суду від 30 листопада 2006 року для можливості її подальшого оскарження у вищих судових інстанціях.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ