Слухай онлайн
Економіка

За кошти Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині реалізують 22 проєкти

За кошти Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині реалізують 22 проєкти. Про це інформує прес-служба Львівської облради.

У середу, 13 травня, на засіданні Кабінету Міністрів України схвалили розроблений Мінрегіоном проект розпорядження «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2020 року» з урахуванням змін, внесених до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Відтак, у поточному році реалізовуватиметься 22 проєкти на загальну суму 232,7 млн грн, з яких 12 проєктів на суму 152,0 млн грн -  в межах національної програми «Велике будівництво». Зокрема, це - 6 шкіл, 4 садочки, 2 спортивних об’єкти.

У 2020 році заплановано завершити 17 проєктів. Школи і садочки прийматимуть своїх учнів та дошкільнят уже 1 вересня в новозбудованих та оновлених приміщеннях, оснащених сучасним обладнанням із забезпеченням під’їзних доріг до них.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ