Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

За три тижні перевірок на Львівщині вилучено понад 30 кілограмів наркотичних речовин

Правоохоронці Львівської області вилучили понад 30 кілограмів наркотичних речовин за три тижні перевірки об’єктів, пов’язаних з наркотичними або лікарськими засобами, психотропними речовинами та прекурсорами – про це «Гал-іnfo» повідомив ЦГЗ УМВС України у Львівській області.
З незаконного обігу вилучено 30 кг 293 грамів наркотичних засобів та психотропних речовин, з яких 0,85 г героїну, 3,55 г – «екстазі», 296,1 г – марихуани, 37,11 г опію, 29 кг 955 г макової соломи та 51 т 281 кг прекурсору, 0,67 г «метадону». Також викрили та знешкодили одну нарколабораторію та один наркопритон.
Працівниками під час оперативних відпрацювань перевірено 183 медичних закладів, 205 закладів аптечної мережі, 15 промислових підприємств, діяльність яких пов’язана з прекурсорами, 43 підприємств, які здійснюють торговельну діяльність з прекурсорами. За три тижні виявлено та задокументовано 108 фактів незаконного обігу наркотиків, в тому числі шість випадків за порушення встановлених правил обігу наркотичних і лікарських засобів та прекурсору. За незаконні операції з наркотиками затримано 124 особи, з яких 17 раніше судимих та двох неповнолітніх.
ВБНОН ЛМУ УМВСУ у Львівській області та ВБНОН Шевченківського РВ ЛМУ УМВСУ у Львівській області під час проведення перевірки однієї з аптеки привуатного підприємства у м. Львові виявили порушення правил зберігання та продажу сильнодіючих препаратів "Сонату - КМП" 50 таблеток (вагою 20 гр.), "Сановану" 20 таблеток (вагою   5   гр.),   "Імовану"   10   таблеток   (вагою 3 гр.), "Карбомазепіну" 50 таблеток (вагою 20 гр.), "Фінлепсіну" 110 таблеток (вагою 67 гр.), "Гідазепану" 30 таблеток (вагою 10 гр.), „Дімедролу” 8 ампул (16 міліграмів), а також продажу їх без відповідного на це дозволу.  
Непоодинокі випадки зафіксовані працівниками УБНОН УМВСУ у Львівській області на великих підприємствах Львівщини, де під час перевірки було встановлено, що на території одного заводу зберігаються 51 т 181 кг сірчаної кислоти, яка є прекурсором і право на використання якої в господарській діяльності відсутня.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...