Слухай онлайн
Економіка

За тиждень з обласного бюджету Львівщини профінансували майже 60 млн гривень

За поточний тиждень з обласного бюджету профінансовано 59,6 млн гривень. Про це повідомляють у департаменті фінансів Львівської ОДА, передає прес-служба ЛОДА.

Кошти в сумі 21,6 млн грн спрямовано на захищені та інші першочергові видатки.

Окрім того, виділено кошти на придбання агіографічного обладнання в сумі 11,5 млн грн, ремонт та утримання автомобільних доріг області – 8 млн грн, вивезення твердих побутових відходів з м. Львова – 7,2 млн грн, облаштування тренажерних майданчиків – 3,9 млн грн, охорону навколишнього природного середовища – 1,8 млн грн, енергозбереження для бюджетної сфери – 1,5 млн грн, оздоровлення та відпочинок дітей – 1,4 млн грн, соціально-економічний розвиток територій – 1,1 млн грн, розвиток освіти - 0,6 млн грн, заходи з організації рятування на водах - 0,4 млн грн, енергозбереження для населення - 0,3 млн грн, надання житлових кредитів окремим категоріям громадян - 0,3 млн гривень.

Перераховано місцевим бюджетам субвенції на надання пільг та житлових субсидій населенню в сумі 102 млн грн, покращення соціально-економічної інфраструктури, облаштування полігонів і звалищ твердих побутових відходів - 42 млн гривень. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");