Слухай онлайн
Здоров'я

Закуплених Львовом тестів на COVID-19 вистачить на 2 тис. осіб

Львів замовив 20 наборів реагентів для проведення тестування на COVID-19. Про це сьогодні, 22 березня, повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської міської ради.
Фото ЛМР

Ефективна стратегія у боротьбі з COVID-19 — це збільшення кількості тестування. Львів купує 20 наборів реагентів для проведення ПЛР-тестування, що вистачить на близько 2 тис. осіб. Як наголосив мер Львова Андрій Садовий на сторінці у мережі Телеграм, цього є недостатньо. Наразі таке тестування роблять лише в Києві. Відтак, мер закликав всіх медиків, фармацевтів, власників чи працівників медлабораторій, науково-дослідних установ, за можливості, допомогти місту з якісними імпортними реагентами.

Місто замовило 20 наборів реагентів для всіх етапів ПЛР-тестування на суму понад 1 млн грн. Всіх, хто може допомогти, мер просить уважно прочитати документ і відгукнутися, якщо є така можливість.

Деталі та анкета: https://bit.ly/lvivpcr

Нагадуємо, офіційні канали отримання інформації:

Довідка. ПЛР — це полімеразна ланцюгова реакція. Експериментальний метод молекулярної біології, який використовується, у тому числі, в медичній практиці. ПЛР є одним із точних методів діагностики інфекційних захворювань.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");