Слухай онлайн
Cуспільство

Занурення у світ ігрової легенди разом з LEGO Minecraft

Lego Minecraft — це неймовірне злиття двох світів: популярної віртуальної гри та креативного конструктора. Набори з цієї серії дозволяють дорослим і дітям захопитися магією «Майнкрафт» у реальному житті, відтворюючи улюблені сюжети за допомогою яскравих пластикових деталей. 

Пригоди в реальності: відтворення епічних моментів 

Колаборація LEGO і Minecraft дозволяє дітям брати безпосередню участь у сюжетах, якими славиться комп’ютерна гра. Школярі мають змогу досліджувати загадкові місця, відкривати таємниці та змагатися з чаклунами, скелетами та драконами, не виходячи з кімнати. Водночас використання реального конструктора замість сучасних гаджетів позитивно впливає на психічний стан і загальне здоров’я малечі. 

У процесі конструювання дитина може будувати величезні фортеці, мости або фантастичні локації. Розташовуючи блоки Lego Minecraft один за одним за інструкцією, юний будівельник втілюватиме архітектурні задуми та створюватиме унікальні споруди. Також малюк може вигадати мапу, вказати напрямок і вирушити на пошуки скарбів, намагаючись знайти приховані секрети у своєму вигаданому світі. 

Це лише частина сценаріїв гри, які ви можете запропонувати дитині. Виробники запевняють, що будь-який власник такого набору зможе стати справжнім героєм, що врятує світ від небезпеки та допоможе своїм персонажам пройти через найскладніші випробування. 

Придбати оригінальний набір LEGO Minecraft можна онлайн. Зробити це легко та швидко ви можете в інтернет-магазині дитячих товарів Panama, де в зручному каталозі представлена оригінальна продукція бренду зі світовою історією. 

Ідеальний зв’язок гри та навчання 

Ця лінійка чудово поєднує в собі позитивні емоції від гри та можливість опанування корисних навичок. Поринаючи у світ пригод разом з улюбленими героями, малюк розвиває різні аспекти свого інтелекту, такі як:

  • Математичне мислення. Під час будівництва моделей діти вивчають геометричні форми, розраховують кількість блоків для конкретних конструкцій та розвивають навички обчислення. 
  • Логіка. У процесі гри діти вчаться правильно розташовувати блоки для створення тривимірних конструкцій, оцінювати ситуацію з різних боків і розв'язувати складні головоломки. 
  • Комп’ютерні технології. LEGO Minecraft навчає основ програмування та інженерії, адже набори цієї серії містять деталі для створення рухомих механізмів. 
  • Співпраця і комунікація. Діти можуть будувати разом, ділитися ресурсами та виконувати завдання як команда, розвиваючи толерантність, емпатію, вміння домовлятися й вирішувати конфлікти. 
  • Креативність і фантазія. Малюки можуть вигадувати нові конструкції, створювати свої унікальні світи та персонажів. 

Таким чином, набори від LEGO не лише навчають, але й надихають дітей на майбутні звершення. Це ідеальне поєднання, що сприяє глибокому розвитку розумових і творчих здібностей маленьких будівельників. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ