Слухай онлайн
Економіка

Затверджено зміни до загального фонду бюджету Львівської МТГ на 2021 рік

Сьогодні на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли із доповненнями ухвалу «Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік».
фото - Роман Балук (пресслужба ЛМР)

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 р. №1023-р «Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти у 2021 р.» для бюджету Львівської МТГ передбачена субвенція у сумі 2507,4 тис. грн.

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 20.07.2020 р №432 «Про внесення змін до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 «Основні засоби», рішення виконавчого комітету від 19.03.2021 р №198 «Про визначення вартості основних засобів» до основних засобів відносяться матеріальні активи, вартість яких за одиницю (комплект) дорівнює або перевищує 20,0 тис. грн без врахування податку на додану вартість.

У зв’язку з цим пропонується шляхом зменшення передачі коштів у бюджет розвитку збільшити видатки загального фонду на суму 1414,4 тис. грн, зокрема:

  • Галицькій районній адміністрації – на суму 1110,7 тис. грн;
  • Управлінню освіти на галузь «Освіта» - на суму 303,7 тис. грн», - йдеться у пояснювальній записці до проєкту ухвали «Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Ухвалу прийняли із доповненнями, які озвучив Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

«Додатково пропонується затвердити 1 млн 935,5 тис. грн державної субвенції на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів», а саме на капітальний ремонт харчоблоку СЗШ №100 на вул. І. Величковського, 58 у Львові.

Виділити управлінню охорони здоров’я 400,2 тис. грн для відшкодування компенсації за невикористану відпустку звільнених працівників.

Виділити 347,3 тис. грн виконавчому комітету для сплати членських внесків в Асоціацію міст України.

Пропонується шляхом коригування видатків міжбюджетних трансферів виділити управлінню спорту 7,7 млн грн для збільшення видатків на «Фізичну культуру і спорт».

А також виділити департаменту адміністративних послуг 389,7 тис. грн для оплати послуг охорони громадського порядку в ЦНАПах, шляхом зменшення видатків бюджету розвитку управління безпеки міста;

  • управлінню адміністративних послуг збільшити видатки на суму 267 тис. грн на оплату послуг;
  • департаменту міської агломерації збільшити видатки на оплату праці та нарахування на суму 1 млн 834 тис. грн, у зв’язку із заповненням вакантних посад;
  • департаменту житлового господарства та інфраструктури збільшити видатки бюджету розвитку на 407,2 тис. грн на влаштування тренувально-вигульних майданчиків для собак, шляхом зменшення видатків по інших стрічках», - доповів Олег Іщук.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ