Слухай онлайн
Cуспільство

Завтра до Львова прийдуть діти української діаспори у Казахстані

Завтра до Львова приїде група з 20 дітей та 2 викладачів Української школи-гімназії зі столиці Казахстану міста Астани. Група пробуде у Львові до 12 січня, і за задумом організатора приїзду дітей почесного консула Республіки Казахстан, депутата обласної ради Володимира Кожана назад до Астани повезе з собою багаж знань про свою етнічну батьківщину.
Завтра на 16.00 заплановано Святу вечерю для дітей в кафе «Ювілейне», в якому гостям продемонструють традиційну українську кухню (як і з чого готується святковий стіл), потім вертеп. На вихідні заплановано участь дітей у міській Різдвяній програмі, відвідування картинної галереї, музеїв Львова та поїздка до Олеського замку.
Мешкати гості будуть у готелі «Власта», а також 2 дні в українських родинах.
Сюжети про перебування казахстанських дітей підготують 5-й канал телебачення а також Львівське телебачення (12-й канал), і на 12 січня заплановано показ журналістських матеріалів по телебаченню. Основним спонсором та ініціатором приїзду дітей з Астани є почесний консул Казахстану у Львові, депутат Львівської облради Володимир Кожан. Транспортні витрати оплачує Українська школа-гімназія Астани.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ