Слухай онлайн
Культура

Завтра у Львові презентують проєкт «Чотири простори: інтерактивна експозиція сучасних бібліотек»

30 вересня – у Львові відзначатимуть Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди цього свята у Lem Station (вул. Д. Вітовського, 57) відбудеться масштабний захід «Чотири простори: інтерактивна експозиція сучасних бібліотек».
фото - пресслужба ЛМР

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Чотири простори: Інтерактивна експозиція сучасних бібліотек» – це виставковий простір, поділений на інтерактивні зони з послугами і можливостями сучасної бібліотеки, цінностями, що вона пропагує, подіями від громади та для громади.

Мешканців Львова запрошують ознайомитись з основними послугами сучасних бібліотек шляхом взаємодії у експозиційних зонах, де відвідувачі можуть подивитися кіно, поспілкуватися, послухати джазову музику, розважитися. На території Lem Station  буде діяти 8 таких зон:

Зона: 1. Реєстрація в бібліотеки

Перша зона, яку зустрічає відвідувач заходу. Тут можна електронно зареєструватися до бібліотеки, подивитися книжковий каталог, а також залишити свої побажання  щодо книг, які мають бути у бібліотеці міста.

Зона: 2. Кіноплоща

Багато сучасних бібліотек вже давно практикують кінопокази у своїх приміщеннях. Книжкові клуби поруч із кіноклубами дуже органічно уживаються під дахом бібліотеки. Наповнення цих кіновечорів – це не тільки книжкові екранізації, але й авторське кіно, соціальне, артхаусне та просто художнє. На події буде зона, в якій буде змога доєднатися до перегляду австрійських кінострічок від ArtHouse Traffic.

Зона: 3. Дитяча зона

Дитина може тут помалювати, подивитися книги, поробити щось власними руками, зробити літературну руханку.

Зона: 4. Еко-зона

Тут відвідувач може пересадити свої вазонки, обміняти одяг, дізнатися про сортування сміття 

Зона: 5. Навчальна

Простір Центрів Едукації. Тут можна дізнатись про курси, які відбуваються у бібліотеках міста, зареєструватися на них.

Зона: 6. Мистецька

У просторі будуть представлені три арт-роботи. А для відвідувачів будуть мольберти з фарбами, і кожен охочий може написати картину чи побавитися фарбами. 

Зона: 7. Інклюзивна

У цій зоні ми розповімо про інклюзивність міських бібліотек, ви зможете побачити як працює принтер шрифтом Брайля та спеціальний відеозбільшувач. Ви зможете дізнатись як писати та читати шрифтом Брайля.

Зона: 8. Музична

У цій зоні для вас працюватимуть наші партнери Vinyl Club Lviv. Ви  зможете замовити платівку, поставити і послухати. Відбуватиметься трансляція запису концерту з Urban бібліотеки. Водночас у відвідувачів буде можливість самим створювати музику.

Також працюватиме фотозона для усіх бажаючих. Можна буде записати відеопривітання до Дня бібліотек.

Окрім того на території заходу буде облаштований пункт вакцинації.

Програма:

16:00 Офіційна частина. Привітання.

16:30 – 18:00 Репрезентація сучасних послуг бібліотек через інтерактивну експозицію різних просторів. Неформальне спілкування.

18:00 - концерт джазової музики від Leonid Petkun Jazz Group (Андрій Дулиш - саксофон, Мирослав Веретельник - бас, Леонід Петкун – барабани).

20:00 – діджей-сет від Offmean.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ