Збірна України розгромила білорусів у Львові

Збірна України у матчі кваліфікації Євро-2016 обіграла збірну Білорусі з рахунком 3:1. Матчі відбувався у Львові на стадіоні "Арена Львів".
Фото Reuters

Українці відкрили рахунок уже на 8 хвилині. Артем Кравець розпечатав ворота Горбунова після передачі .... Андрія Пятова. Український голкіпер вкинув від воріт просто на динамівця, якого по-дитячому пропустили білоруські захисники.

Другий м`яч на 30 хвилині забив Андрій Ярмоленко з передачі Вячеслава Шевчука. Третій гол - на рахунку Євгена Коноплянки. Український вінгер іспанської "Севільї" реалізував пенальті на 40 хвилині.

В другому таймі українці грали в режимі збереження сил, тримаючи в голові вівторковий матч з лідером групи збірною Словаччини. Білоруси отримали більше шансів у атаках, в одній з яких заробили пенальті. Його на 62 хвилині реалізував Корніленко.

Україна - Білорусь 3:1, Львів, стадіон "Арена Львів"

Голи: Кравець, 8; Ярмоленко, 30; Коноплянка, 40 (пенальті) - Корніленко, 62 (пенальті)

Вилучення: Гармаш, 90+3 (друга жовта картка)

Україна: П'ятов, Федецький, Ракицький, Хачеріді, Шевчук, Степаненко, Ротань, Коноплянка, Гармаш, Ярмоленко, Кравець.

Запасні: Бойко, Шевченко, Морозюк, Кучер, Пилявський, Тимощук, Маліновський, Гусєв, Малишев,Рибалка, Буяльський, Гладкий.

Білорусь: Горбунов, Мартинович, Шитов, Сіваков, Філіпенко, Стасевич, Глєб, Володько, Маєвський,Калачов, Корніленко.

Запасні: Жевнов, Черник, Бегунов, Драгун, Брессан, Кисляк, Нехайчик, Гордійчук, Сігневіч.