Слухай онлайн
Cуспільство

Зеленський підписав закон про обмеження обігу пластикових пакетів

Президент України Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Екологія” підписав закон про обмеження обігу пластикових пакетів в Україні.
Пакет Сільпо. Фото Гал-інфо, Олена Ляхович

Про це інформує УНН.

Так, зазначив Президент, дуже важливий напрямок екологічної політики — це управління відходами. З його слів, у той час, коли чимало країн вже переробляють 99% відходів, в Україні на вторинну переробку потрапляє тільки 6%.

На сьогодні розроблено сучасний законопроект про управління відходами, який запровадить запобігання їх утворення, повторне використання, переробку відходів на вторинну сировину та грамотну утилізацію, зазначив Глава держави.

Також він нагадав, що нещодавно Верховною Радою ухвалено закон про заборону використання пластикових пакетів.

“Закінчу мовою чітких цифр: 500 — стільки пакетів за рік використовує кожен українець. 20 хвилин — саме стільки в середньому ми користуємось таким пакетиком. Більше 100 років — саме стільки такий пакет розкладається. І декілька секунд — саме стільки потрібно, щоб підписати цей закон. Я з радістю хочу це зробити, підписуючи і закон, і указ про нашу майбутню зелену країну”, — додав Глава держави.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ