Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Зеленський провів ставку: говорили про виробництво зброї, інфраструктуру

Президент Володимир Зеленський на черговому засіданні Ставки головнокомандувача за участі прем’єр-міністра Дениса Шмигаля обговорив питання захисту інфраструктурних об’єктів, ситуацію на фронті, а також контракти щодо виготовлення зброї в Україні.

Про це Зеленський повідомив у Telegram

"Провів Ставку. Сьогодні основне питання – захист".

Зо його словами, прем’єр-міністр Денис Шмигаль доповів щодо прикриття життєво необхідних для країни об’єктів – не лише енергетичних, а й соціальних, безпекових, транспортних, забезпечення зв’язку тощо. По всіх галузях та всіма доступними нам засобами: інженерним, ППО та РЕБ.

"Зробив відповідні доручення та визначив терміни реалізації", - зазначив президент.

Також на Ставці обговорили зведення з фронту. Зокрема йшлося про основні напрямки, наші дії та ймовірні дії ворога, забезпечення війська всім необхідним.

Третє питання, яке розглядалось, це контракти. "Продовжуємо підсилювати власних виробників. У цьому напрямі працюємо, зокрема, з партнерами, щоб виготовляти озброєння в Україні іноземним коштом", - повідомив Зеленський.  

Він підкреслив, що ця галузь допомагає нам вистояти зараз і має величезну експортну перспективу після перемоги. "Максимально сприяємо її розвитку. Раз на тиждень буду отримувати доповідь про нові контракти за звітний період", - зазначив Зеленський.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ