Слухай онлайн
Cуспільство

Житловий комплекс на вул. Щурата: у Львові обрано переможців архітектурного конкурсу

Візуалізація проєкту - переможця
Візуалізація проєкту - переможця
Візуалізація проєкту - переможця
Візуалізація проєкту - переможця
Візуалізація проєкту - переможця
Візуалізація проєкту - переможця
Візуалізація проєкту - переможця
Візуалізація проєкту - переможця
1/4
Журі обрало переможців Відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію будівництва житлового комплексу у складі: багатоквартирні житлові будинки з вбудованими комерційними приміщеннями та підземним паркінгом на вул. В. Щурата у Львові. Так, на конкурс було подано 18 робіт від авторських колективів з різних міст України. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Переможцем конкурсу обрано проєкт під шифром 110621 – Проєктна майстерня Бєляєвих: Андрій Бєляєв, Оксана Бончик, Роман Лупін, Дмитро Смалюк. Нагадаємо, переможець конкурсу отримає премію у розмірі 15 тис. дол. США (у гривневому еквіваленті)

"Запропоноване архітектурне і містобудівне рішення є результатом пошуку консенсусу між комерційними інтересами замовника, якістю життя майбутніх мешканців та потребами міста в цілому. Це і про структурування просторів, і про прагматичність архітектурних рішень, і про сприйняття силуету забудови в панорамі міста та про інші, важливі у проєктах такого масштабу, аспекти", - розповідають про проєктні рішення автори-переможці.

Друге місце та премію у розмірі 10 тис. дол. США (в гривневому еквіваленті) отримав проєкт під шифром 222200 – ТзОВ "АБМК" у складі: Остап Зелінський, Данило Кінаш, Тарас Лисий.

Третє місце з премією 5 тис. дол. США (у гривневому еквіваленті) посів проєкт під шифром 113577 – також розроблений ТзОВ "АБМК" у складі: Роман Іваніщак та Данило Кінаш.

Журі також додатково відзначило проєкт під шифром 116000 авторського колективу Guess Line Architects у складі: Лесюк Андрій, Когут Михайло, Ігор Когут (ГАП), Марія Школьник, Катерина Іващук, Софія Школяр, Андрій Гончаренко, Станіслав Бебко, Ірина Качмарик, Нестор Шевченко та проєкт під шифром 132435 авторського колективу у складі: Юрій Горалевич, Олесь Горалевич, Кирило Следзь, Данило Калашник, Марина Зайцева. Ці команди отримають заохочувальні винагороди в розмірі 2 тис. дол. США (у гривневому еквіваленті).

Усі подані роботи будуть виставлені для огляду громадськості у виставковому залі будівлі Порохової вежі (вул. Підвальна, 4). Вхід вільний.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ