Слухай онлайн

Міністр транспорту Йосип Вінський заклав початок реконструкції аеропорту «Львів»

На території міжнародного аеропорту «Львів» відбулася церемонія закладання капсули на місці будівельних робіт з продовження злітно-посадкової смуги. В церемонії взяли участь Міністр транспорту та зв’язку України Йосип Вінський, заступник Міністра транспорту та зв’язку України – голова Державіаадміністрації Олександр Давидов, директор «Украеропроекту» Віктор Бойко, генеральний директор ТОВ «ПБП «Азовінтекс» Олександр Тарута, директор львівського офісу ПІІ «Тебодін Україна» Олег Петровський, представники місцевої влади. У капсулу було закладено грамоту, в якій розповідалося про важливість реконструкції аеропорту.
За словами Міністра транспорту, на місці львівського летовища буде фактично збудований новий аеровокзал, бо той , що є не відповідає вимогам до міжнародного аеропорту.
До кінця року планується завершити всі земляні роботи, пов’язані з продовженням злітно-посадкової смуги. Планується, що у квітні 2012-го аеропорт «Львів» закриють на чотири місяці для будівництва смуги, а роль основного летовища Західної України візьме на себе Івано-Франківськ. Будівельні роботи виконають ТОВ «ПБП «Азовінтекс» та ПІІ «Тебодін Україна».
Міністру також було представлено план розвитку аеропорту. Директор львівського летовища Олександр Загрева заявив, що до 2012 тут відбудеться не лише реконструкція, а й виконані роботи на перспективу розвитку аеропорту.

Підготувала Ірина ЗНАСЬ
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ