Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

У Палаці мистецтв представили 12 проектів зі вшанування Небесної сотні. Фото

У Львівському палаці мистецтв представили 12 проектів, котрі надійшли на конкурс зі вшанування Небесної сотні. Виставка триватиме протягом двох тижнів. Протягом цього часу кожен може представити свої проекти, присвячені вшануванню загиблих на Майдані під час Революції гідності. За результатами конкурсу організатори оберуть найкращий проект.

"Ми не розглядаємо лише варіант пам’ятника. Є ідеї, представлені як архітектурні проекти, ландшафтні парки, так і вірші. Це відбірковий етап, і ідеї можуть бути представлені у будь-якому вигляді", - розповіла Ірина Магдиш, начальник управління культури Львівської міської ради.

Торік  до художньо-архітектурного відділу міста почали надходити звернення від громадськості щодо спорудження пам’ятника Небесній сотні у Львові. В свою чергу Львівська міська рада створила організаційний комітет з вшанування Небесної сотні, до котрого було запрошено представників різних громадських організацій, творчих спілок, навчальних закладів.

"Конкурс буде проведено в два етапи. На першому етапі проводиться відбір ідей. Ми не зупиняємось лише на пам’ятнику чи на конкретному місці для розміщення. В подальшому, якщо громадськість вирішить, що це буде пам’ятник чи, скажімо, ландшафтний об’єкт ми проведемо відповідний конкурс", - зазначив Віктор Пецух, начальник відділу художньо-архітектурного оформлення.

Організатори також зазначають, що наразі активність громадськості доволі низька, та закликають громадян як долучитись до обговорення поданих проектів зі вшанування Небесної сотні у Львові, так і пропонувати власні проекти.

Фото - Сергій Бобра - Гал-Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");