Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

На львівському Євромайдані сталася сутичка. Відео

Під сценою львівського Євромайдану сталася сутичка. За попередньою інформацією конфлікт стався через те, що охоронці майдану не впізнали один одного, проте не виключається і варіант провокації, про це повідомив інформаційний ресурс «Справжня ватра».

Зокрема, після виступу барда Зеника один із ведучих підійшов до мікрофону і повідомив, що невідомі люди заблокували прохід на сцену та попросив у натовпу закликати їх добровільно піти.

Згодом до сцени почала стягуватися охорона Євромайдану – хлопці в камуфляжних куртках, які стали радитися як діяти далі. В цей час на невідомих людей зі сцени направили прожектор та стали знімати на відео. Дехто з них закривав своє обличчя банданами. Ведучі знову закликали натовп попросити піти невідомих осіб.

Після цього хлопці з охорони стали відтісняти невідомих гостей від сцени за парапет, виникла коротка шарпанина.


Відео з youtube користувача Валерій Шмаков.

«Під сценою сутичка!», - прозвучало зі сцени і на підмогу охоронцям поспішили люди з натовпу, після чого невідомих остаточно відтіснили за парапет. Згодом як повідомив зі сцени один з ведучих заблокувати вхід намагалися представники ВО «Свобода», проте за декілька хвилин ведуча Софія Федина заявила, що конфлікт виник через те що хлопці з охорони не впізнали один одного.

Справжня ватра

 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");