Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство  |  Кримінал  |  Надзвичайні події

З райвідділів міліції Львова винесли 1189 одиниць вогнепальної зброї. Відео

Сьогодні, 19 лютого, протягом ночі дня, під час штурмів райвідділів міліції Львова втрачено 1189 вогнепальної зброї та більше 13 тис. бойових набоїв. Про це сьогодні, 19 лютого, під час координаційної наради у Львівській обласній раді заявив начальник міліції Львівщини Олександр Рудяк.

Він розповів, що за офіційною інформацією, під час захоплень райвідділів міліції Львова зникла величезна кількість зброї: 126 автомати Калашникова, кілька сотень пістолетів Макарова та навіть 3 снайперські гвинтівки Драгунова.

"Ми не можемо зараз повністю облікувати, бо у нас спалили усе", - сказав Рудяк.

Олександр Рудяк також додав, що на вулицях міста також бачили людей із викраденими автоматами Калашнікова.

«Силами громадських активістів та правоохоронців вдалося сьогодні відібрати 17 пістолетів Макарова. Прокуратура не може зареєструвати провадження по ЄРДР. На Личаківській сьогодні світилося 4 автомати Калашнікова. На ніч планується ряд акцій. Не знаю чи вони будуть зі зброєю», - сказав головний міліціонер Львівщини.


Відео - Гал-інфо.

Він також додав, що під час штурму приміщення ГУ МВС України у Львівській області на вул. Григоренка, зброю не захопили, адже правоохоронці її знищили ще до захоплення.

«Міліція Львівщини з народом не воює. Якби в райвідділах ми поставили завдання зберегти зброю, ціна була б виміряна людськими життями. Кому це потрібно?», – заявив Рудяк.

Він закликав громадян до добровільної здачі зброї. Вона уся буде знищена.

"У нас є певний резерв, але він знаходиться поза межами доступу, щоб ні у кого не виникало спокус. Нехай не рвуться в райвідділи за зброєю, бо вона уся вже знищена", - сказав Рудяк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ