Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

На Львівщині не дотримуються тендерної рівності, - експерт

Рівень представлення жінок у парламенті – це показник гендерної зрілості суспільства. Про це сьогодні, 31 липня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомила член координаційної ради львівського представництва "Громадянської мережі «ОПОРА» Ірина Швець.

Вона розповіла, що згідно досліджень, вважається, що чим нижчий рівень представницького органу, тим більше у ньому представлено жінок.

Однак, за словами Ірини Швець, на Львівщині це чомусь не діє. Так у Львівській міській раді представництво жінок становить лише 5,5% від загального складу.

«Це один із найнищих показників за останні роки. Якщо в минулому скликанні у міськраді було 11 жінок, то цього скликання їх лише 6 з 90 депутатів. Щодо керівних посад, то лише три жінки керують райрадами – це Бродівський, Миколаївський та Радехівський райони. Що стосується владної вертикалі, то лише одна жінка є головою райадміністрації (Городоцька РДА)», - сказала Ірина Швець.

Вона також додала, що дуже позитивним є те, що по мажоритарних округам на Львівщині буде кандидувати чимало жінок. Щодо представницької квоти, то у новому законі про вибори нардепів про це нічого не сказано.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ