"Ювентус" переміг "Реал" у першій битві за фінал Ліги чемпіонів

Туринський "Ювентус" виграв домашній бій із мадридським "Реалом" у першому матчі 1/2 фіалу Ліги чемпіонів, - Проспорт.

Матч завершився з рахунком 2:1.

Вже на 9-й хвилині Мората вивів "Юве" вперед, забивши колишній команді з кількох метрів.

Пізніше Роналду вирівняв ситуацію влучним ударом головою після пасу Хамеса. Цей гол став для Кріштіану 76-м в Лізі чемпіонів, і він стає найкращим бомбардиром в історії турніру.

До перерви "Реал" був близький до другого взяття воріт, та Хамес "вистрілив" у поперечину ударом головою.

А ось у другому таймі "Стара Синьйора" піймала суперника на контратаці: Тевес протягнув м'яч до карного майданчика "вершкових", де його збив Карвахаль. Пенальті. Сам аргентинець і переграв Касільяса із "точки".

Матч-відповідь у Мадриді відбудеться 13 травня о 21:45. У другому півфіналі зіграють "Баварія" та "Барселона" 6-го травня.

Фінал Ліги чемпіонів прийматиме Берлін 6-го червня.