RSS
Роздрукувати15 Жовтня 2010 14:15

Мажоритарка до Львівської обласної ради: хто проти кого

Гал-інфо подає список кандидатів по мажоритарних округах щодо виборів до Львівської обласної ради.

Округ № 1 (Галицький р-н; Франківський р-н, Сихівський р-н м. Львова):

  1. 1.Минів Роман Михайлович – Аграрна Партія України
  1. 2. Яворська Ірина Василівна – Батьківщина
  1. 3. Цибулько Володимир Миколайович – Єдиний Центр
  1. 4. Плотніченко Валентина Романівна – Київська Русь
  1. 5. Ткаченко Юрій Миколайович – Комуністична партія України
  1. 6. Нагорний Олександир Миколайович – Ліберальна партія України
  1. 7. Копій Леонід Іванович – Народна партія
  1. 8. Васянович Григорій Петрович – Народна Самооборона
  1. 9. Шеремета Святослав Петрович – Народний Рух України
  1. 10. Сеник Мирослав Петрович – Наша Україна
  1. 11. Поліщук Андрій Юрійович –Нова політика
  1. 12. Загорський Володимир Степанович – Партія регіонів
  1. 13. Соболь Петро Богданович – Пора
  1. 14. Пилипенко Пилип Данилович – Свобода
  1. 15. Барилюк Василь Нестерович – Сильна Україна
  1. 16. Гелетій Григорій Миколайович – Собор
  1. 17. Філіпчак Любов Петрівна – Соціалістична партія України
  1. 18. Нестурчак Ольга Несторівна – Справедливість
  1. 19. Зазуляк Андрій Михайлович – Українська Народна Партія
  1. 20 Новоженець Ростислав Павлович – Українська Партія
  1. 21. Шейка Орест Вікторович – Фронт Змін
  1. 22. Растрьопін Валерій Анатолійович – Християнсько-Демократичний Союз

Округ № 2 (Личаківський р-н; Шевченківький р-н, Залізничний р-н м. Львова)

  1. 1. Гунчак Василь Михайлович – Аграрна Партія України
  1. 2. Кульчицький Ігор Євстахович – Батьківщина
  1. 3. Парубчак Орест Іванович – Єдиний Центр
  1. 4. Глєбов Олександр Іванович – Київська Русь
  1. 5. Нєкрасов Ігор Евгенович – Комуністична партія України
  1. 6. Голота Юрій Іванович – Ліберальна партія України
  1. 7. Гавришкевич Павло Володимирович – Народна Екологічна партія
  1. 8. Куйбіда Василь Степанович – Народний Рух України
  1. 9. Хобзей Павло Кузьмович – Наша Україна
  1. 10. Горашко Юрій Юрійович – Нова політика
  1. 11. Павлій Ігор Степанович – Партія Захисту прав людини
  1. 12. Піхоцький Володимир Федорович – Партія регіонів
  1. 13. Квурт Володимир Леонідович – ПОРА
  1. 14. Фаріон Ірина Дмитрівна – Свобода
  1. 15. Токарський Андрій Юрійович – Сильна Україна
  1. 16. Герцик Мирослав Степанович – Собор
  1. 17. Дикан Тарас Володимирович – Соціалістична партія України
  1. 18. Гуменюк Вадим Володимирович – Справедливість
  1. 19. Гавенко Світлана Федорівна – Українська Народна Партія
  1. 20. Іванів Ігор Ігорович –Українська Партія
  1. 21. Каган Ірина Іванівна – Українська Платформа
  1. 22. Підлісний Юрій Теодорович – Фронт Змін

Округ № 3(м. Борислав)

  1. 1. Біда Богдан Михайлович – Батьківщина
  1. 2. Спас Андрій Миколайович – Конгрес Українських Націоналістів
  1. 3. Цюник Василь Казимирович – Народний Рух України
  1. 4. Колтик Тарас Іванович – Наша Україна
  1. 5. Процишин Василь Богданович – Партія Промисловців і підприемців України
  1. 6. Удовенко Іван Васильович – Партія регіонів
  1. 7. Шмігельський Володимир Васильович – Республіканська Християнська партія
  1. 8. Зірченко Юрій Петрович – Свобода
  1. 9. Стецун Анатолій Іванович – Сильна Україна
  1. 10. Ющак Маряна Іванівна – УДАР В.Кличка
  1. 11. Ковтун Ігор Володимирович – Українська Народна Партія
  1. 12. Гвоздецький Роман Осипович – Українська Платформа
  1. 13. Драбчук Михайло Степанович – Українська селянська демократична партія
  1. 14. Ропецький Володимир Адамович – Українська соціал-демократична партія
  1. 15. Голобутовський Володимир Зіновійович – Фронт Змін

Округ № 4 (м. Борислав)

  1. 1. Зозуля Зеновій Васильович – Батьківщина
  1. 2. Кретчак Микола Пантелеймонович – Наша Україна
  1. 3. Мельник Роман Ігорович – Партія захісників Вітчизни
  1. 4. Блистів Богдан Федорович – Партія регіонів
  1. 5. Копач Ігор Васльович – Республіканська Християнська партія
  1. 6. Пасічник  Юрій Петрович – Свобода
  1. 7. Піляк Мар'яна Ярославівна – Сильна Україна
  1. 8. Турецька Надія Іванівна – Собор
  1. 9. Цапів Ганна Омелянівна – Справедливість
  1. 10. Гануляк Володимир Миколайович – Українська Народна Партія
  1. 11. Драган Тетяна Йосифівна – Українська Платформа
  1. 12. Кочержат Василь Іванович – Фронт Змін

Округ № 5 (м. Дрогобич)

  1. 1. Монахін Олег Валерійович – Батьківщина
  1. 2. Гентош Тарас Йосипович – Конгрес Українських Націоналістів
  1. 3. Байса Віра Іванівна – Народний Рух України
  1. 4. Кондзьолька Володимир Миронович –Національно-демократичне об'єднання "Україна"
  1. 5. Бермес Зеновій Миколайович – Наша Україна
  1. 6. Загорський Олександр Валерійович – Партія регіонів
  1. 7. Кучма Тарас Ярославович – Пора
  1. 8. Малий Андрій Дмитрович – Свобода
  1. 9. Коростельов Олександр Михайлович – Сильна Україна
  1. 10. Зозуля Іван Іванович – Собор
  1. 11. Собко Володимир Степанович – УДАР В.Кличка
  1. 12. Летнянчин Микола Миколайович – Україна Соборна
  1. 13. Болехівський Ігор Петрович – Українська Народна Партія
  1. 14. Косик Олег Осипович – Українська Партія
  1. 15. Бішко Володимир Андрійович – Українська соціал-демократична партія
  1. 16. Баран Микола Михайлович – Фронт Змін

Округ № 6 (м. Дрогобич)

  1. 1. Паньків Андрій Ярославович – Батьківщина
  1. 2. Васькович Наталя Іванівна – Єдиний Центр
  1. 3. Лоїк Микола Степанович – За Україну
  1. 4. Герич Ярослав Петрович – Конгрес Українських Націоналістів
  1. 5. Курчик Тарас Михайлович – Народний Рух України
  1. 6. Табачник Ігор Євгенович – Партія Захисту прав людини
  1. 7. Афанасьєв Ростислав Михайлович – Партія захісників Вітчизни
  1. 8. Захаров Олександр Юрійович – Партія регіонів
  1. 9. Глубіш Мирослав Іванович – Республіканська Християнська партія
  1. 10. Карпин Василь Іванович – Свобода
  1. 11. Веклюк Олег Йосипович – Сильна Україна
  1. 12. Печериця Андрій Вікторович – УДАР В.Кличка
  1. 13. Фірцак Олександр Іванович – Українська Народна Партія
  1. 14. Кім Сергій Русланович – Українська Народна Партія
  1. 15. Зубрицький Роман Теодозійович – Українська Партія
  1. 16. Іваночко Костянтин Миколайович – Фронт Змін
  1. 17. Ворончак Григорій-Модест Іванович – Християнсько-Демократичний Союз

Округ № 7 (м. Моршин)

  1. 1. Кунта Сергій Юрійович – Батьківщина
  2. 2. Мартин Марія Трофимівна – Конгрес Українських Націоналістів
  3. 3. Янків Мирон Дмитрович – Партія Регіонів
  4. 4. Говірко Володимир Іванович – Свобода
  5. 5. Лобойко Олексій Петрович – Сильна Україна
  6. 6. Ушкова Тетяна Григорівна – Українська соціал-демократична партія
  7. 7. Сидорак Богдан Михайлович – Фронт Змін

Округ № 8 (м. Моршин)

  1. 1. Криськів Олександр Степанович – За Україну
  1. 2. Парубій Володимир Іванович – Наша Україна
  1. 3. Безруков Віктор Андрійович – Партія регіонів
  1. 4. Нестеренко Евген Олександрович – Свобода
  1. 5. Білас Всеволод Омелянович – Українська Народна Партія

Округ № 9 (м. Новий Розділ)

  1. 1. Березовський Роман Володимирович – Батьківщина
  1. 2. Федорів Лариса Йосипівна – Європейська партія України
  1. 3. Коваленко Володимир Андрійович – Народна Влада
  1. 4. Губаль Василь Романович – Народний Рух України
  1. 5. Більська Лариса Михайлівна – Партія регіонів
  1. 6. Гунько Ігор Ярославович – Свобода
  1. 7. Кучабський Ігор Миронович – Сильна Україна
  1. 8. Жук Богдан Любомирович – Українська Народна Партія
  1. 9. Маркевич Іван Петрович – Фронт Змін

Округ № 10 (м. Новий Розділ)

  1. 1. Максимець Андрій Юрійович – Батьківщина
  1. 2. Лукавецький Олексій Васильович – Громадянська позиція
  1. 3. Стельмах Анатолій Юрійович – Народна партія
  1. 4. Барабан Михайло Михайлович – Народний Рух України
  1. 5. Ципук Андрій Петрович – Наша Україна
  1. 6. Другов Олександр Олексійович – Партія регіонів
  1. 7. Кузенко Олег Васильович – Свобода
  1. 8. Горон Іван Степанович – УДАР В.Кличка
  1. 9. Войтович Павло Борисович – Україна Соборна
  1. 10 Шевчук Тарас Романович – Українська Платформа
  1. 11. Рісний Олег Петрович – Фронт Змін
  1. 12. Давидович Микола Іванович – Християнсько-Демократичний Союз

Округ № 11 (м. Самбір)

  1. 1. Ригус Андрій Михайлович – Конгрес Українських Націоналістів
  1. 2. Саврук Володимир Васильович – Народний Рух України
  1. 3. Величкович Микола Романович – Наша Україна
  1. 4. Федак Тарас Васильович – Партія Промисловців і підприемців України
  1. 5. Паховчишин Іван Іванович – Партія регіонів
  1. 6. Гнатишин Володимир Ярославович – Свобода
  1. 7. Дахновський Василь Теодорович – Справедливість
  1. 8. Бондаренко Ростислав Володимирович – Українська Народна Партія

Округ № 12 (м. Самбір)

  1. 1. Хомяк Мирослав Стипанович – Батьківщина
  1. 2. Сумарук Оликсандра Орестівна – За Україну
  1. 3. Ярема Ігор Іванович – Народна Партія
  1. 4. Федірко Василь Степанович – Наша Україна
  1. 5. Кравченко Ярослав Охрімович – Свобода
  1. 6. Харій Михайло Степанович – Сильна Україна
  1. 7. Борусовський Володимир Михайлович – Українська Народна Партія

Округ № 13 (м. Стрий)

  1. 1. Держко Ігор Зеновійович – Батьківщина
  1. 2. Чабан Тарас Теодозійович – Європейська партія України
  1. 3. Бойко Ярослав Михайлович – За Україну
  1. 4. Джус Роман Микитович – Партія Відродження
  1. 5. Цапар Роман Степанович – Партія Регіонів
  1. 6. Міщишин Михайло Миколайович – Республіканська Християнська партія
  1. 7. Камінський Василь Іванович – Свобода
  1. 8. Лесів Марта Михайлівна – Українська Народна Партія
  1. 9. Опришко Олег Ігорович – Українська Партія
  1. 10. Гречаник  Руслан Мар'янович – Українська соціал-демократична партія
  1. 11. Ясницький Стефан Йосипович – Фронт Змін
  1. 12. Сорока Мирослав Ярославович – Християнсько-Демократичний Союз

Округ № 14 (м. Стрий)

  1. 1. Карпінський Зіновій Євстахійович – Конгрес Українських Націоналістів
  1. 2. Кубаш Василь Васильович – Наша Україна
  1. 3. Пилипів Іван Михайлович – Партія Регіонів
  1. 4. Павловський Андрій Вікторович – Свобода
  1. 5. Литвин Василь Андрійович – Українська Народна Партія
  1. 6. Кука Світлана Олександрівна – Українська соціал-демократична партія
  1. 7. Красівький Ернест Зіновійович – Фронт Змін
  1. 8. Марко Анжела Вадимівна – Християнсько-Демократичний Союз

Округ № 15 (м. Трускавець)

  1. 1. Гавтонюк Василь Васильович – Батьківщина
  1. 2. Федоричак Микола Михайлович – Жінки за майбутьнє
  1. 3. Ткачук Ярослав Вікторович – Народна Влада
  1. 4. Чабаненко Олександр Романович – Народна Партія
  1. 5. Жданов Віктор Миколайович – Партія регіонів
  1. 6. Питляк Роман Федорович – Пора
  1. 7. Щигель Володимир Стипанович – Свобода
  1. 8. Бучацький Ігор-Мирон Володимирович – Собор
  1. 9. Мокан Юрій Васильович – Україна Соборна
  1. 10. Кузимків Зеновій Володимирович – Українська Народна Партія
  1. 11. Кісак Ігор Володимирович – Українська Партія
  1. 12. Прокопчук Тетяна Серафимівна – Фронт Змін

Округ № 16 (м. Трускавець)

  1. 1. Кошовий Роман Миколайович – Європейська партія України
  1. 2. Стечкевич Василь Мирославович – Партія регіонів
  1. 3. Балицький Олексій Михайлович – Свобода
  1. 4. Гурба Павло Володимирович – Сильна Україна
  1. 5. Ямельницький Олег Ярославович – УДАР В.Кличка
  1. 6. Супруненко Валерій Миколайович – Українська Народна Партія
  1. 7. Гошовский Володимир Миколайович – Українська Партія
  1. 8. Іванишин Петро Кирилович – Фронт Змін

Округ № 17 (м. Червоноград)

  1. 1. Берекета Ярослав Дмитрович – Єдиний Центр
  1. 2. Мальцев Олександр Сергійович – Комуністична партія України
  1. 3. Демчина Петро Григорович – Конгрес Українських Націоналістів
  1. 4. Каретнікова Наталя Сергіївна – Народна Влада
  1. 5. Свірідов Олександр Миколайович – Народна Самооборона
  1. 6. Корнат Андрій Володимирович – Народний Рух України
  1. 7. Чемерис Михайло Іванович – Наша Україна
  1. 8. Малицький Ігор Васльович – Партія Промисловців і підприемців України
  1. 9. Гавриленко Сергій Миколайович – Партія регіонів
  1. 10. Карабін Омелян Омелянович – Пора
  1. 11. Данилків Євген Іванович – Республіканська Християнська партія
  1. 12. Поліщак Ольга Євгенівна – Свобода
  1. 13. Солдат Мирослав Петрович – Україна Соборна
  1. 14. Катерина Володимир Васильович – Українська Народна Партія
  1. 15. Капшій Володимир Михайлович – Християнсько-Демократичний Союз

Округ № 18 (м. Червоноград)

  1. 1. Терех Ігор Михайлович – Єдиний Центр
  1. 2. Мокрій Віталій Михайлович – За Україну
  1. 3. Смоляр Ніна Іванівна – Народна Самооборона
  1. 4. Бордюк Михайло Йосипович – Партія регіонів
  1. 5. Сідь Петро Анатолійович – Свобода
  1. 6. Криштопа Микола Григорович – Сильна Україна
  1. 7. Залівський Андрій Іванович – Фронт Змін

Округ № 19 (Бродівський р-н)

  1. 1. Заграй Михайло Ярославович – Батьківщина
  1. 2. Кравчук Віталій Володимирович – Єдиний Центр
  1. 3. Семенова Ілона Генадіївна – Комуністична партія України
  1. 4. Громяк Юрій Орестович – Народна партія
  1. 5. Ганущин Олександр Олександрович – Народний Рух України
  1. 6. Сидор Володимир Андрійович – Партія регіонів
  1. 7. Сех Ірина Ігорівна – Свобода
  1. 8. Шевчук Євгеній Михайлович – Сильна Україна
  1. 9. Плаксін Єдуард Олександрович – Українська Народна Партія
  1. 10 Довбета Віталіна Михайлівна – Українська Платформа

Округ № 20 (Бродівський р-н)

  1. 1. Биць Анатолій Антонович – Народна Партія
  1. 2. Харлан Володимир Іванович – Партія Відродження
  1. 3. Чернецький Володимир Зіновійович – Партія Зелених України
  1. 4. Ковальчук Ігор Васильович – Партія Промисловців і підприемців України
  1. 5. Голіновський Юрій Ігорович –Партія регіонів
  1. 6. Панькевич Олег Ігорович – Свобода
  1. 7. Доскоч Іван Михайлович – Справедливість
  1. 8. Пецкович Іван Іванович – Україна Соборна
  1. 9. Коханський Володимир Ярославович – Українська Партія
  1. 10 Сиротинський Тарас Романович – Фронт Змін

Округ № 21 (Буський р-н)

  1. 1. Мельник Марія Василівна – Аграрна Партія України
  1. 2. Квасниця Володимир Володимирович – Європейська партія України
  1. 3. Черняк Максим Олександрович – Єдиний Центр
  1. 4. Вовк Михайло Федорович – Конгрес Українських Націоналістів
  1. 5. Максим Ярослав Васильович – Народна Партія
  1. 6. Галущак Петро Мирославович – Народний Рух України
  1. 7.П'ятак Валерій Альбертович – Наша Україна
  1. 8. Войцеховський Роман Михайлович – Партія Відродження
  1. 9. Петришин Роман Петрович – Партія Громацька солідарність
  1. 10. Грещук Ігор Станіславович – Партія регіонів
  1. 11. Михайлів Ольга Омелянівна – Республіканська Християнська партія
  1. 12. Кізін Герасим Васильович – Свобода
  1. 13. Папірник Ганна Степанівна – Собор
  1. 14. Юдіна Олена Василівна – Справедливість
  1. 15. Практика Михайло Васильович – Україна Соборна
  1. 16. Глова Ярослав Володимирович – Українська Народна Партія
  1. 17. Бігун Василь Васильович – Українська соціал-демократична партія

Округ № 22 (Буський р-н)

  1. 1. Шанта-Гладун Олька Романівна – Батьківщина
  1. 2. Дацко Зіновій Васильович – Громадянська позиція
  1. 3. Матвієнко Ігор Володимирович – Народна Партія
  1. 4. Трохимчук Степан Васильович – Наша Україна
  1. 5. Дмитровський Сергій Юрійович – Партія регіонів
  1. 6. Шевчук Борис Павлович – Свобода
  1. 7. Павлюковець Ярослава Володимирівна – Сильна Україна
  1. 8. Магеровський Михайлович Львович – Соціалістична партія України
  1. 9. Козак Богдан Романович – Українська Народна Партія
  1. 10. Мандюк Олег Семенович – Фронт Змін

Округ № 23 (Городоцький р-н)

  1. 1. Гнира Роман Семенович – Батьківщина
  1. 2. Савка Степан Ілліч – Громадянська солідарність
  1. 3. Кожинський Ярослав Васильович – За Україну
  1. 4. Данчак Святослав Васильович – Народна Влада
  1. 5. Писко Володимир Олексійович – Народний Рух України
  1. 6. Корчицький Василь Іванович – Партія регіонів
  1. 7. Малярчук Демян Миколайович – Пора
  1. 8. Лупій Микола Іванович – Свобода
  1. 9. Павлишин Богдан Якович – Сильна Україна
  1. 10. Візняк Юрій Ярославович – Українська Народна Партія
  1. 11 Кутний Роман Антонович – Українська Партія
  1. 12. Стецишин Василь Северинович – Українська соціал-демократична партія
  1. 13. Турчин Ярина Богданівна – Християнсько-Демократичний Союз

Округ № 24 (Городоцький р-н)

  1. 1. Нечипорук Сергій Анатолійович – Народна Влада
  1. 2. Горбань Юрій Іванович – Наша Україна
  1. 3. Дубневич Ярослав Васильович – Партія Відродження
  1. 4. Набок Федір Федорович – Партія регіонів
  1. 5. Кристиняк Олег Романович – ПОРА
  1. 6. Байко Олеся Іванівна – Свобода
  1. 7. Ільчишин Тарас Григорович – Соціалістична партія України
  1. 8. Хамик Василь Степанович – Українська Народна Партія
  1. 9. Ривак Юлія Іванівна – Українська Партія

Округ № 25 (Дрогобицький р-н)

  1. 1. Бохан Леся Володимирівна – Єдиний Центр
  1. 2. Мозола Ярослав Степанович – Народна Екологічна партія
  1. 3. Гагалюк Богдан Миколайович – Народний Рух України
  1. 4. Болтенко Євген Васильович – Партія Захістників Вітчизни
  1. 5. Сендак Михайло Дмитрович – Партія регіонів
  1. 6. Козак Тарас Ярославович – Пора
  1. 7. Качмарик Ярослав Дмитрович – Свобода
  1. 8. Чабан Юрій Володимирович – Україна Соборна
  1. 9. Куньч Роман Роман Миколайович – Фронт Змін
  1. 10. Ворона Олександр Іванович – Християнсько-Демократичний Союз

Округ № 26 (Дрогобицький р-н)

  1. 1. Матолич Роман Михайлович – Відродження
  1. 2. Ортинський Володимир Львович – Партія Промисловців і підприемців України
  1. 3. Кравців Роман-Іван Йосипович – Партія Регіонів
  1. 4. Нахвостач Ярослав Володимирович – Пора
  1. 5. Задорожний Михайло Леонович – Свобода
  1. 6.Сачко Володимир Григорович – Сильна Україна

Округ № 27 (Жидачівський р-н)

  1. 1. Барбадин-Мінчак Наталія Михайлівна – Батьківщина
  1. 2. Буряк Ярослав Ярославович – Громадянська солідарність
  1. 3. Петрикевич Мирослав Миколайович – Європейська партія України
  1. 4. Кошкалда Петро Петрович – Єдиний Центр
  1. 5. Турчиняк Марія Євгенівна – За Україну
  1. 6. Любенко Ярославович Михайлович – Козацька Українська Партія
  1. 7. Слюсарчук Андрій Тихонович – Народна Самооборона
  1. 8. Калин Мар'ян Миронович – Народний Рух України
  1. 9. Пітула Олександр Володимирович – Наша Україна
  1. 10. Титикало Михайло Федорович – Партія Промисловців і підприемців України
  1. 11. Денькович Богдан Стипанович – Партія Регіонів
  1. 12. Пиріх Руслан Федорович – Пора
  1. 13. Пакіж Степан Петрович – Республіканська Християнська партія
  1. 14. Дуда Левко Остапович – Свобода
  1. 15. Ніколин Ігор Дмитрович – Сильна Україна
  1. 16. Дзедзик Ярослав Володимирович – Соціалістична партія України
  1. 17. Свередюк Роман Йосипович – Українська Народна Партія
  1. 18. Глинчак Василь Васильович – Українська Партія

Округ № 28 (Жидачівський р-н)

  1. 1. Лагоцьки Володимир Миколайович – Громацька солідарність
  1. 2. Іскандарова Наталія  Володимирівна – Єдиний Центр
  1. 3. Микуш Андрій Володимирович – Конгрес Українських Націоналістів
  1. 4. Солук Іван Степанович – Народна Партія
  1. 5. Шперун Всеволод Михайлович – Наша Україна
  1. 6. Кизима Олег Зіновійович – Партія Регіонів
  1. 7. Грицьків Іван Іванович – Свобода
  1. 8. Кіт Андрій Богданович – Сильна Україна
  1. 9. Дрогомирецький Микола Евгенович – Українська Народна Партія
  1. 10. Хомин Володимир Федорович – Українська Партія
  1. 11. Ковалишин Ігор Дмитрович – Фронт Змін
  1. 12. Василиця Тарас Ярославович – Християнсько-Демократичний Союз

Округ № 29 (Жовківський р-н)

  1. 1. Снітинський Володимир Васильович – Аграрна Партія України
  1. 2.. Любицький Роман Теодорович – Батьківщина
  1. 3. Климович Ярослав Іванович – Громацька солідарність
  1. 4. Рогуцький Микола Богданович – Європейська партія України
  1. 5. Кирик Микола Петрович – Єдиний Центр
  1. 6. Козак Михайло Михайлович – Конгрес Українських Націоналістів
  1. 7. Яворівський Свяослав Володимирович – Наша Україна
  1. 8. Сало Маряна Ярославівна – Пора
  1. 9. Тістик Володимир Зіновійович – Свобода
  1. 10. Рак Ігор Васильович – Сильна Україна
  1. 11. Нарольський Роман Микитович – Соціалістична партія України
  1. 12. Козак Тарас Романович – Українська селянська демократична партія
  1. 13. Блонський Михайло Михайлович – Фронт Змін

Округ № 30 (Жовківський р-н)

  1. 1. Грись Ярослав Антонович – Європейська партія України
  1. 2. Чорній Мар'ян Володимирович – Народна Самооборона
  1. 3. Деммчина Роман Іванович – Наша Україна
  1. 4. Сулим Роман Ярославович – Партія захісників Вітчизни
  1. 5. Дума Ігор Михайлович – Партія Промисловців і підприемців України
  1. 6. Скіба Ярослав Дмитрович – Партія Регіонів
  1. 7. Коцаба Олег Ярославович – ПОРА
  1. 8. Каспер Богдан Миколайович – Свобода
  1. 9. Бокало Іван Васильович – Сильна Україна
  1. 10. Музика Віра Володимирівна – Соціалістична партія України
  1. 11. Козак Роман Богданович – Українська Народна Партія
  1. 12. Мельничук Людмила Вікторівна – Українська Партія
  1. 13. Надяк Ярослав Антонович – Українська селянська демократична партія
  1. 14. Пешко Петро Степанович – Фронт Змін

Округ № 31 (Золочівський р-н)

  1. 1. Шептицький Зеновій Стахович – Європейська партія України
  1. 2. Бабінська Мирослава Романівна – За Україну
  1. 3. Лисецька СвітланаВолодимирівна – Зелена планета
  1. 4. Слісенко Ігор Олександрович – Народна Влада
  1. 5. Олексій -Синявська Сусана Андріївна – Народна партія
  1. 6. Рущишик Ярослав Іванеович – Наша Україна
  1. 7. Трач Володимир Михайлович – Партія Зелених України
  1. 8. Дідик Андрій Миколайович – Партія Промисловців і підприемців України
  1. 9. Божаківський Іван Ярославович – Партія регіонів
  1. 10. Смолова Людмила Миколаївна – Пора
  1. 11. Кукуруза Теодор Дмитрович – Свобода
  1. 12. Нев'ярчук Володимир Іванович – Соціалістична партія України
  1. 13. Стадник Борис Ігорович – Україна Соборна
  1. 14. Золотаренко Василь Богданович – Українська Народна Партія
  1. 15. Децик Роман Володимирович – Українська селянська демократична партія
  1. 16. Вартошик Володимир Зіновійович – Фронт Змін

Округ № 32 (Золочівський р-н)

  1. 1. Маєвська Марія Василівна – Громадянська солідарність
  1. 2. Куть Михайло Васильович – Народна Партія
  1. 3. Зубар Володимир Володимирович – Народний Рух України
  1. 4. Старічек Володимир Григорович – Партія регіонів
  1. 5. Грабарєв Олександр Борисович – Пора
  1. 6. Мазур Іванна Михайлівна – Свобода
  1. 7. Починок Андрій Іванович – Сильна Україна
  1. 8. Невярчук Ольга Євгенівна – Соціалістична партія України
  1. 9. Батенко Тарас Іванович – Українська Народна Партія
  1. 10 Савенко Василь Сергійович – Українська Партія
  1. 11. Куніц Володимир Миколайович – Українська Платформа
  1. 12. Шемець Анастасія Сергіївна – Українська соціал-демократична партія

Округ № 33 (Кам'янка-Бузький р-н)

  1. 1. Некрийко Василь Іванович – Батьківщина
  1. 2. Павлик Степан Степанович – Європейська партія України
  1. 3. Дідусь Роман Іванович – Конгрес Українських Націоналістів
  1. 4. Когут Ганна Ярославівна – Народна Влада
  1. 5. Горовий Володимир Савич – Наша Україна
  1. 6. Казанцев Андрій Сергійович – Партія Регіонів
  1. 7. Гарбар Ігор Миколайович – Пора
  1. 8. Браташ Петро Романович – Свобода
  1. 9. Тищак Степан Ярославович – Сильна Україна
  1. 10.Шмигаль Денис Анатолійович – Українська Народна Партія
  1. 11. Дуриш Михайло Степанович – Українська Партія
  1. 12. Кузьмич Роман Павлович – Українська соціал-демократична партія
  1. 13. Кирилич Володимир Ігорович – Фронт Змін
  1. 14. Білик Зіновій Іванович – Християнсько-Демократичний Союз

Округ № 34 (Кам'янка-Бузький р-н)

  1. 1. Онисько Володимир Петрович – За Україну
  1. 2. Федина Софія Романівна – Конгрес Українських Націоналістів
  1. 3. Полякова Ольга Петрівна – Наша Україна
  1. 4. Скіб'як Андрій Юліанович – Партія Промисловців і підприемців України
  1. 5. Юрчук Юрій Анатолійович – Партія Регіонів
  1. 6. Маліновський Володимир Степанович – Пора
  1. 7. Блавацький Михайло Васильович – Свобода
  1. 8. Бобир Віталій Олексійович – Сильна Україна
  1. 9. Кук Богдан Богданович – Українська Народна Партія
  1. 10. Собуцька Ірина Анатоліївна – Українська Партія

Округ № 35 (Миколаївський р-н)

  1. 1.Дубик Ігор Іванович – Європейська партія України
  1. 2. Федів Тарас Зіновійович – Конгрес Українських Націоналістів
  1. 3. Павличак Сергій Володимирович – Партія захісників Вітчизни
  1. 4. Козицьки Зиновій Ярославович – Партія Промисловців і підприемців України
  1. 5. Венчак Володимир Володимирович – Партія Регіонів
  1. 6. Леськів Володимир Богданович – Пора
  1. 7. Бринь Андрій Ярославович – Рідна Вітчизна
  1. 8. Янкевич Василь Іванович – Свобода
  1. 9. Величко Лев Дмитрович – Собор
  1. 10. Чубило Роман Любомирович – Справедливість
  1. 11. Корчинський Орест Мирославович – УДАР В.Кличка
  1. 12. Семенистий Арсен Валентинович – Українська Народна Партія
  1. 13. Чечотка Богдан Романович – Фронт Змін

Округ № 36 (Миколаївський р-н)

  1. 1. Когут Назар Богданович – Європейська партія України
  1. 2. Стасюк Геннадій Євстахійович – Єдиний Центр
  1. 3. Сколоздра Роман Васильович – За Україну
  1. 4. Дудич Роман Іванович – Партія Промисловців і підприемців України
  1. 5. Савків Михайло Михайлович – Партія регіонів
  1. 6. Цюра Ігор Стефанович – Пора
  1. 7. Бутитер Надія Стипанівна – Свобода
  1. 8. Сиділо Микола Григорович – Сильна Україна
  1. 9. Хаман Михайло Дмитрович – Українська Народна Партія
  1. 10. Савка Богдан Петрович – Фронт Змін
  1. 11. Васьків Юрій Ярославович – Християнсько-Демократичний Союз

Округ № 37 (Мостиський р-н)

  1. 1. Матіос Анатолій Васильович – Єдиний Центр
  1. 2. Куп'як Іван Петрович – Конгрес Українських Націоналістів
  1. 3. Пилипів Іван Михайлович – Нова Демократія
  1. 4. Груник Іван Степанович – Партія Відродження
  1. 5. Бубес Юрій Григорович – Партія Промисловців і підприемців України
  1. 6. Єжиль Людмила Володимирівна – Пора
  1. 7. Пирч Галина Іванівна – Свобода
  1. 8. Юринець Юрій Михайлович – Українська Народна Партія
  1. 9. Жукевич Володимир Зиновійович – Українська соціал-демократична партія
  1. 10. Верес Юрій Богданович – Фронт Змін
  1. 11. Щукін Олег Юрійович – Християнсько-Демократичний Союз

Округ № 38 (Мостиський р-н)

  1. 1. Буба Євген Іванович – Батьківщина
  1. 2. Січиокно Олег Вікторович – Народний Рух України
  1. 3. Турчин Богдан Данилович – Партія Промисловців і підприемців України
  1. 4. Сьома Марія Сергіївна – Свобода
  1. 5. Жигар Михайло Васильович – Україна Соборна
  1. 6. Удуд Павло Петрович – Фронт Змін
  1. 7. Лібич Олександра Василівна – Християнсько-Демократичний Союз

Округ № 39 (Перемишлянський р-н)

  1. 1. Лезновський Володимир Васильович – Партія Зелених України
  1. 2. Гураль Олег Костянтинович – Громадянська солідарність
  1. 3. Баран Василь Степанович – Народний Рух України
  1. 4. Хміль Василь Михайлович – Наша Україна
  1. 5. Мельник Леонід Іванович – Партія регіонів
  1. 6. Канака Остап Тарасович – Свобода
  1. 7. Лободяк Іван Миколайович – Сильна Україна
  1. 8. Становський Руслан Романович – Україна Соборна
  1. 9. Бакай Михайло Михайлович – Українська Народна Партія
  1. 10. Сорока Олександр Іванович – Українська селянська демократична партія

Продовження тут

Коментарі

Додати коментар

    • 18.10.10 16:23
    • добродійЯ за нові лиця!!!!!!!!!!! І за нейтральні партії!!!!!!!!!! Бо дістали вже!!!
      Хто за?
    • 17.10.10 23:42
    • ПрихильникХристиянські цінності - у владу!
      vgrabovych.org.ua
    • 14.10.10 10:02
    • ЮляА де можна подивитися кандидатів-мажорів по Львову?
    • 12.10.10 10:13
    • УРП "Собор" Якщо подаєте якісь дані то вони повинні бути правильними та вивіреними! Партія номер 1 в незалежній Україні - зареєстрована 1990 року має назву УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА ПАРТІЯ "СОБОР"! Партії Собор не існує в природі! Просимо з повагою відноситися до партії членами котрої направду був увесь прогресивний прошарок українського народу.
ПОПУЛЯРНІЛЬВІВ
Завантаження...

Новини Кіно

Завантаження...