Ватерполісти "Динамо" - срібні призери "Відкритого Кубка Львова"

Ватерполісти львівського "Динамо" стали срібними призерами "Відкритого Кубка Львова" з водного поло. Перемогу на четвертих за ліком міжнародних змаганнях здобули білоруси, третіми фінішували румуни.

Загалом за найвищі місця на п’єдесталі пошани змагалися команди з України, Румунії, Польщі, Литви та Білорусі. Протягом трьох днів ватерпольні баталії вирували на басейні СКА (вул. Клепарівська, 39 а). Престижні змагання відбулися за підтримки Львівської міської ради й увійшли до програми "Відкриті Кубки Львова".

Антон Нікулін, начальник управління спорту ЛМР

Змагання традиційно пройшли на високому рівні, тому за їх проведення можу сказати лише найкращі слова для організаторів. На "Відкритому Кубку Львова" з водного поло ми знову побачили велике міжнародне представництво, цікаву спортивну боротьбу за призові місця, хороше медійне висвітлення, а також достатню кількість вболівальників на трибунах. Цей турнір – один з кращих в організаційному плані у порівнянні з іншими турнірами, які відбуваються також під брендом «Відкриті Кубки Львова».

Турку Флорін, головний тренер команди "Корона" (Брашов, Румунія)

Ми у Львові були вперше. Нам дуже сподобалася організація цього турніру, і я залюбки б привіз команду сюди ще раз. Звісно, якщо нас запросять організатори, до Львова ми приїдемо і наступного року. Нам дуже цікаво було грати, оскільки нам сподобався рівень змагань. Можливо, ми могли зіграти трішки краще, однак третє місце – також непоганий результат. У нас нова молода команда і турнір у Львова – це справжня перевірка сил для молодих хлопців.

Сергій Фролов, головний тренер команди РЦОП (Мінськ, Білорусь)

Турнір пройшов на хорошому організаційному рівні. До Львова ми приїхали уже втретє. Дуже приємно, що двічі нам вдалося виграти турнір і ще одного разу ми посіли друге місце. Вважаю, що на цьому турнірі ми могли зіграти трішки краще, проте перше місце радує завжди. У Львові ми отримуємо великий досвід, тому з радістю приїдемо сюди знову.

Ігор Зінкевич, виконавчий директор ВК "Динамо" (Львів)

Фінальний день турніру пройшов у День народження нашого президента Олександра Свіщова, а відтак хотіли, щоб наша команда подарувала йому перемогу у матчі з румунами. Бойовий матч, який не міг не сподобатися вболівальникам, завершився внічию 8:8 і завдяки кращій різниці забитих та пропущених голів наша команда посіла друге місце. Вважаю, що цей турнір нам вдався, усі учасники змагань отримали цінні подарунки і приємно те, що усі в один голос заявили, що приїдуть до нас знову. Звісно, організація змагань такого масштабу – це певний клопіт для організаторів, але, повірте, що цей клопіт – з приємних.

P.S. Що цікаво, в рамках четвертого за ліком "Відкритого Кубка Львова" з водного поло організатори також розіграли останній тур Інтернаціональної Карпатської ліги. За підсумками цього турніру перемогу здобули білоруси, другі – львів’яни, треті – литовці, а четверті – поляки. Нагадаємо, участь в Інтернаціональній Карпатській лізі взяли чотири команди, які по одному турі провели у себе вдома.