Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Як обрати народного депутата

Співаки, футболісти, актори, письменники – це не пафосний перформенс, а потенційний склад Верховної Ради 2012. Після виборів Україну чекає «зіркова Рада». Всі ці люди і найменшого уявлення не мають про законотворчу діяльність, але тільки через свій «вагомий внесок у культуру/літературу/спорт» отримали, як то кажуть, «злачні місця» у списках партій. Та чому тут дивуватися, адже найвищий законотворчий орган в країні вже 20 років з якісного продукту дає тільки посереднє шоу. Бійка у Верховній Раді – це найжаданіша розвага для пересічного телеглядача.

Зважаючи на постійні, з дозволу сказати, «гладіаторські бої», ми вирішили виділити головні критерії, яким повинен відповідати народний депутат.

Якщо ви хочете, щоб ваші кандидати добре представляли ваші інтереси у Верховній Раді, треба обрати його згідно з необхідними параметрами – зріст, вага, розмах рук, витривалість. Інколи згодяться й інтелектуальні здібності чи ораторський хист, щоб час від часу щось говорити з трибуни, бажано емоційно. Виступив, зійшов з трибуни і пішов у кулуари обійматися із тим, на кого ще кілька хвилин тому злісно «наїжджав», звинувачуючи у всіх смертних гріхах.

Отже, депутат повинен мати добру фізпідготовку. Для чого? Часто, навіть дуже часто, депутатам хочеться дати вихід тестостерону, тоді починаються сутички, штовханина. Пасивна фаза – це блокування трибуни. Однак, якщо ви думаєте, що блокувати трибуну легко, то ви помиляєтесь. Є ціла схема, складна наука блокування трибуни для виступу.

Для того, щоб встигнути це зробити та швидше перейти у пасивну фазу, варто спочатку вчасно добігти до трибуни. Тому маємо ще один критерій – довгі ноги та гарні результати з бігу на малих дистанціях. Інколи, біжучи до трибуни, доводиться долати певні перешкоди. Краще, якщо кандидат у нардепи буде мати навики з бігу на короткі дистанції з перешкодами. Часто «перешкодами» будуть його ж колеги-нардепи.

Добігти до трибуни – це лише вершина айсберга, адже часом трибуну треба або відбити, або захистити від колег/опонентів. В хід піде фізпідготовка, бійцівські навики. На відміну від спортивних змагань, політичного тіла опонента можна не шкодувати, адже правил бійок у Раді ще не написали. Якщо не допомогла штурханина, бійка і навіть перша кров, тоді згодиться самовідданість, адже безжально ламати та нищити систему Рада депутатам хоч і приємно, однак ризиково. Для виривання мікрофонів спікера треба докласти певну фізичну силу.

Ще один момент. Пам’ятаєте той день, коли у спікера Ради Володимира Литвина кидали яйцями? Так от, влучність теж є одним із головних критеріїв кандидата в народні депутати.

Оскільки звичні стандарти європейського парламентаризму для України залишаються за межами реального, тому і якості кандидатів у народні депутати України мають геть інший характер. Голосування чужими картками більше не ганьба – це досягнення за принципом «дайош більше». Мета кожного гідного кандидата - покращувати вже існуючі результати, як от рекорд одного з регоналів, який хвалився журналістам, що в разі потреби може проголосувати одночасно за вісьмох своїх колег .

Для того, щоб ваш обранець не пас задніх у цьому змаганні «піаністів», він повинен або закінчити музичну школу, або ж мати дуже великий розмах рук.

Часом голосувати доводиться не лише у своєму ряді, тут в нагоді буде гнучкість нардепа, добре було б, якби він відвідував секції йоги чи художньої гімнастики.

І останній критерій – совість. У Верховній Раді совість має здатність безслідно зникати і повертатися напередодні чергових виборів. Тому для того, щоб весь цей цирк у Верховній Раді нарешті скінчився, варто одразу обирати депутата, який знається зі своєю совістю. Однак, тут варто бути обережним, адже не завжди той, хто на округах засіває великі гроші на виборчу ниву, хоча б один раз зустрічався зі своєю совістю.

Фото - ТСН.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ