Слухай онлайн
Здоров'я

11 медзакладам Львівщини передали благодійну допомогу

Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
Фото: Львівська ОДА
1/3
Як повідомили 19 червня у прес-службі ЛОДА, сьогодні надійшла друга черга благодійної допомоги медичним закладам області від АТ ʺНафтогаз Українаʺ. Передача вантажу відбулась у Стрийському нафтогазопромислі ʺЛьвівгазвидобуванняʺ.

"Львівщина продовжує протистояти коронавірусу. Можу впевнено сказати, що наші лікарні добре оснащені та працюють у посиленому режимі, щоб приймати хворих на Covid-19. Пандемія об’єднала владу, бізнес та інші структури задля спільної мети – обладнання лікарень, підтримку медиків та закупівлю засобів захисту. Сьогодні ми передаємо благодійну допомогу від АТ ʺНафтогаз Українаʺ, яку доправили з Китаю літаки ʺРусланʺ, ʺАнтейʺ та ʺМріяʺ. Це 5 цифрових мобільних рентгенапарати, 32 монітори спостеженення за пацієнтами та додаткову партію засобів індивідуального захисту, їх отримають 11 медзакладів Львівщини. Хочу подякувати АТ ʺНафтогаз Українаʺ та усім благодійникам, які долучаються до боротьби проти підступного коронавірусу та продовжують допомагати лікарням та лікарям областіʺ, - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Відтак, допомогу отримали такі заклади Львівщини: Львівська обласна інфекційна лікарня, Стрийська центральна міська лікарня, Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр, Львівський обласний госпіталь імені Ю. Липи, Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня, Сокальська центральна районна лікарня, 8-ма міська клінічна лікарня м. Львова, Стебницька міська лікарня, Яворівська центральна районна лікарня, Рудківська лікарня, Львівська обласна дитяча клінічна лікарня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");