Слухай онлайн
Здоров'я

140 за хвилину: у Британії продовжують вакцинувати громадян

З понеділка, 18 січня, ще 5 мільйонів британців отримають свою дозу вакцини від коронавірусу - повідомляє The Sun.
Фото: The Sun

Цього разу у пріоритеті люди старші за 70 (близько 4.6 млн) та ті, хто найбільш уразливий за клінічними показаннями (1 млн). До другої пріоритетної групи, зокрема, входять громадяни з імунними й онкологічними захворюваннями та нещодавно трансплантованими органами. Проте запас препарату перевищує кількість людей у цих двох групах, а тому є можливість вакцинувати більше громадян. 

"Зараз ми робимо близько 140 уколів вакцини за хвилину і я хочу подякувати кожному, хто залучений до цього" - зазначив Борис Джонсон, прем'єр-міністр Сполученого Королівства. 

Уряд Британії планує вакцинувати усіх повнолітніх громадян (54 млн) до червня-вересня 2021 року. Вже зробили щеплення 3.8 млн людей, йдеться про пенсіонерів віком від 80 років та працівників медичних і соціальних установ. 

Сьогодні у ході боротьби проти Covid-19 у країні відкрили ще 10 нових центрів, де громадяни можуть отримати вакцину. Під такі центри перекваліфіковують і стадіони, і конференц-зали. Тож тепер у Великобританії налічується вже 17 таких центрів. 

Нагадаємо, що зараз Британія перебуває в умовах жорсткого локдауну, який планово мають послабити у середині березня. Проте для того, щоб послаблення таки відбулися необхідно досягти певних показників у кількості захворювань та смертей. Однією з умов зняття локдауну є вакцинація більшості громадян віком від 50 до 70 років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ