Слухай онлайн
Cуспільство

16 - 19 липня рух через пункт пропуску "Ягодин" буде утруднений

Через ремонт на території польського пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною, відповідно, буде обмежено рух і через пункт пропуску "Ягодин", - прес-служба Державної фіскальної служби України.

Волинська митниця ДФС отримала листа Автомобільного митного відділу в Дорогуську Люблінської митно-податкової служби (Республіка Польща).

Згідно з інформацією польських колег, 16-19 липня 2018 року будуть проводитись планові ремонтні роботи асфальтованих поверхонь на території пункту пропуску Дорогуськ. Ремонт, зокрема, включатиме фрезерування і покриття новим асфальтом південної і північної плит на в’їзд до Польщі у пасажирському та вантажному напрямках, а також на виїзд з Польщі.

Відтак, очікується значне ускладнення та обмеження у переміщенні територією пункту пропуску Ягодин-Дорогуськ. Польська сторона забороняє рух негабаритних транспортних засобів у період з 16 по 19 липня 2018 року.

Інформуючи про наміри суміжної сторони, Волинська митниця ДФС просить водіїв, які планують міжнародні рейси, утриматись у цей час від перетину українсько-польського кордону через Ягодин та обирати інші шляхи сполучення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...