Слухай онлайн
Cуспільство

16 квітня на території Луцької МТГ відбудеться екологічна толока

Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
1/5
З приходом весни, напередодні світлого свята Великодня, кожний добрий господар приводить до ладу своє обійстя та територію. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі Луцької міської ради.

З метою поліпшення стану довкілля, благоустрою, активізації природоохоронної роботи та екологічної свідомості мешканців Луцької міської територіальної громади 16 квітня цього року відповідно до розпорядження міського голови від 30.03.2021 № 107 на території міста та приєднаних громад будуть проводитись екологічні толоки.

На цей час стан наших парків, скверів, водоохоронних зон та прибережних захисних смуг водних об'єктів бажає бути кращим. Загалом визначено 25 локацій на території м. Луцька та 35 - на територіях приєднаних до міста сіл, де будуть проведені заходи з благоустрою.

Одним з таких місць є сквер на проспекті Соборності біля храму Всіх Святих Землі Волинської. Пляшки, одноразовий посуд, пакети для сміття, поламані та хворі дерева — і це не повний перелік того, що наявне в цьому сквері зараз.

Ця територія рішенням Луцької міської ради від 24.02.2016 № 4/18 визначена сквером та передана на утримання комунальному підприємству “Парки та сквери м. Луцька”.

Постійно дійючою  комісією з визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території м. Луцька прийнято рішення про надання дозволу КП “Парки та сквери м. Луцька” видалити на території скверу біля храму Всіх Святих Землі Волинської у м. Луцьку на проспекті Соборності зелені насадження в кількості сімдесят одне дерево (абрикос - 1, алича - 2, горобина - 2, груша - 1, слива - 2, тополя - 1, вишня - 17, клен ясенистий - 45) та розчистити самосів, поросль. Дані дерева аварійні, сухостійні, фаутні, дуплисті та відхилені від вертикальної осі.

З 9 квітня КП “Парки та сквери м. Луцька” розпочне роботи з видалення самосіву, порослі та аварійних дерев, після чого 16 квітня буде проведено генеральне прибирання даної території від сміття та порубкових залишків. Згодом буде проведено висадку нових молодих крупномірних саджанців дерев та кущів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ