16-річна шпажистка зі Львова стала бронзовою призеркою юніорського Кубка світу

16-річна шпажистка зі Львова Анна Максименко стала бронзовою призеркою юніорського Кубка світу в особистій першості. Про це інформує Відділення НОК України у Львівській області.

Змагання напередодні, 4 лютого завершились в столиці Грузії Тбілісі. А золоту медаль виборола киянка Емілі Конрад.

В командній першості українські дівчата стали 9-ми. За "синьо-жовтих" виступали Максименко, Конрад, львів'янка Аліна Дмитрук та киянка Олександра Романова.

Додамо, що тренують Анну Максименко і Аліну Дмитрук – авторитетні львівські фахівці Зоряна Семеряк та Андрій Орліковський. І нагадаємо, що днями Анну Максименко виконком Відділення НОК України у Львівській області визнав найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками спортивного січня 2024 року, а її наставників – найкращими тренерами Львівщини у січні-2024.