Слухай онлайн
Політика

22 січня у Львові розмістять 2 палатки, де зможуть обігрітись бездомні

Перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Сеник доручив головному управлінню Міністерства з надзвичайних ситуацій у Львівській області розгорнути 22 січня з 15.00 год. 2 палатки з обігрівом біля стадіону “Україна” для бездомних осіб та безпритульних дітей. Причиною такого рішення для Мирослава Сеника послужила інформація, що за минулі дні у місті Львові замерзло 2 людей без місця проживання, та один самотній чоловік замерз у себе в помешканні в Радехові. Окрім того, за повідомленням Гідрометцентру, у найближчі понеділок та вівторок очікується пікова холодна температура – -27-280, з 25 січня та до кінця місяця температура трохи підвищиться, та сильні морози все ще триматимуться. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.
Місце дислокації палаток вибрано не випадково – біля стадіону знаходиться велика кількість біо-туалетів, паркова зона та лікарня.
На оперативній нараді, яку проводив перший заступник керівника області, було вирішено виставити біля палаток медичний пост та патруль МВС.
Перший заступник начальника головного управління МНС у Львівській області Іван Дідух розповів, що палатки, які вони нададуть для допомоги бездомним, мають освітлення, підлогу, обігрів (+18-200), доставляться тапчани. Також, управління розмістить польову кухню, і кожен бажаючий зможе випити гарячий чай.
Окрім того, керівники домовились про тісну співпрацю з громадськими організаціями, котрі зможуть у ці дні забезпечити безпритульних теплим одягом та харчуванням.
Представники управління внутрішніх справ у Львівській області повідомили, що особовий склад переведений у спеціальний режим. Працівники УВС цілодобово проводять роз’яснювальну роботу, обходять території, посилено патрулюють. Керівництвом міліції дано доручення доставляти безпритульних спочатку в райвідділ, а згодом у місце дислокації палаток. Туди ж доставлятимуть бездомних і машини швидкої допомоги, якщо у їхніх пацієнтів не виявлять захворювання.
Інформацію про можливість загрітись серед осіб без місця проживання також поширюватимуть і громадські організації.
Передбачається, що розгорнуть 2 палатки і функціонуватимуть вони лише кілька днів під час сильних морозів, проте, якщо кількість бездомних буде великою, а стан погоди не покращуватиметься, Мирослав Сеник пообіцяв розглянути можливість продовження їх роботи чи збільшення їх кількості.
Відповідальність за координацію роботи Мирослав Сеник поклав на ГУ МНС у Львівській області.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ