Слухай онлайн
Cуспільство

43 дитини-сироти з Львівщини отримають житло

43 дитини-сироти різного віку з Львівської, Бібрської, Бісковицької, Ралівської, Рудківської, Перемишлянської, Червоноградської територіальних громад отримають власне житло. Про це повідомили 3 серпня Гал-інфо у пресслужбі ЛОР.
Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Із цією метою сьогодні, 3 серпня, регіональна комісія за участі заступника голови Львівської обласної ради Юрія Холода розподілила за напрямками та між місцевими бюджетами кошти державної субвенції в сумі 16,8 млн грн.

"Майже 17 мільйонів гривень з державного бюджету отримає Львівщина для дофінансування житла дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування. Але тільки половина громад області зробили все необхідне, щоб такі діти отримали власні оселі. Решта - через власну недбалість і неспроможність - знехтували цією можливістю і фактично позбавили найбільш вразливу категорію жителів громад, може, єдиного шансу на власний дім. Сьогодні цей факт констатувала комісія області, до якої я входжу і яка затвердила розподіл субвенції з державного бюджету для дофінансування житла для сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки", - підкреслив Юрій Холод.

Як наголосив голова постійної депутатської комісії з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій Микола Іщук, Львівська обласна рада, Львівська ОДА, Служба у справах дітей ОДА поставили пріоритет – надання можливості дітям-сиротам отримати житло.

«Сьогодні є гарний приклад – результат засідання регіональної комісії, на якому розподілили між місцевими бюджетами кошти державної субвенції.

Визначено конкретну кількість дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які незабаром зможуть реалізувати своє право на житло: Львівська – 25, Бібрська – 4, Бісковицька – 2, Ралівська – 1, Рудківська – 2, Перемишлянська – 1, Червоноградська – 8.

Варто активно використовувати кожен шанс і більше піклуватися про захист житлових прав дітей-сиріт», - зауважив Микола Іщук.

Додамо, що ще понад 1 млн грн виділено для підтримки малих групових будинків (МГБ).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ