Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

46 мешканців вул. Стрийської отримуватимуть компенсацію від міста на оренду житла

Виконавчий комітет вчергове доповнив перелік мешканців, які отримуватимуть допомогу на оренду житла. Відтак вже 46 осіб, які проживали в будинках на вул. Стрийській, 62, 64, 66, 68, отримуватимуть грошову допомогу від міста.

На сьогодні місячна сума виплат з бюджету становить 537 тис. грн. Грошову допомогу місто виплачуватиме, допоки будинки мешканців не відновлять, повідомляють в ЛМР. 

«Сьогодні, рішенням виконавчого комітету, до переліку осіб, які отримуватимуть від міста компенсацію на оренду житла, включили ще 3 мешканців. Це два мешканці з однокімнатної квартири і один мешканець з двокімнатної. Відтак загалом вже 46 мешканців отримуватимуть від міста кошти на оренду житла на загальну суму 537 тис грн щомісяця.

Оскільки у будинках №62, 64, 66, 68 на вул. Стрийській було 58 квартир, то очікуємо, що мешканці ще звертатимуться за допомогою», – пояснив Владислав Іванов, начальник управління житлового господарства ЛМР.

Нагадаємо, мешканці 4 найбільш зруйнованих ракетними обстрілами, що трапились 6 липня, будинків на вул. Стрийській мають змогу отримувати від міста компенсацію на оренду житла. Для цього необхідні документи подають через ЦНАП. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ